[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

راز سارقان طلا برملا شد ، روزنامه شیراز نوین

راز سارقان طلا برملا شد 
فرمانده پلیس فارس: سارقان مسلح 100میلیاردی طلا در لارستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان مسلح خبر داد که اقدام به سرقت 100 میلیارد ریال طلا در بخش «بیرم» از توابع لارستان کرده بودند. 
سردار «رهام‌‎بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در شهریور ماه سال قبل، 4 سارق مسلح با حمله به یک طلافروشی در بخش «بیرم» از توابع شهرستان لارستان با تهدید اسلحه و تخریب شیشه مغازه اقدام به سرقت حدود 10 کیلوگرم طلا و جواهر کرده و از محل متواری شدند.
سردار «حبیبی» خاطر نشان کرد: بلافاصله تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان «لارستان» برای رسیدگی به موضوع تشکیل شد و این در شرایطی بود که سارقان هیچ سر نخی از خود به جا نگذاشته بودند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با پایش اطلاعاتی، کنترل نامحسوس و اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند اعضای این باند را شناسایی کنند.
وی با بیان اینکه مأموران پلیس موفق شدند طی سه عملیات موفق اعضای باند 4 نفره سارقان را در استان بوشهر و شهرستان لامرد و فیروزآباد دستگیر کنند، گفت: کارشناسان ارزش طلاهای سرقت شده را 100 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند و تلاش برای شناسایی و دستگیری خریداران طلاهای مسروقه ادامه دارد.
فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه یکی از اولویت‌های این فرماندهی در سال جاری است، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی