[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

امام جمعه نی‌ریز: تأمین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه نیریز گفت: تأمین‌اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی فارس، ابراهیم کشاورز در آیین معارفه و تکریم رؤسای جدید و پیشین شعبه تأمین‌اجتماعی نی‌ریز گفت: علی رغم اینکه بیش از ۵۰ درصد از جمعیت کشور تحت پوشش تأمین اجتماعی است ولی در استان فارس این میانگین به 46 درصد می رسد. وی افزود : باید بتوانیم افراد بیشتری را تحت پوشش سازمان بیاوریم زیرا هر چه پوشش بیمه‌ای در جامعه بیشتر باشد امنیت اجتماعی نیز بیشتر خواهد بود و از معضلات اجتماعی پیشگیری خواهد شد. امام جمعه نی‌ریز نیز در این برنامه با اشاره به سابقه تأمین‌اجتماعی در شهرستان نی‌ریز گفت : تأمین اجتماعی مأمن قشر کارگر و مولد جامعه است و بیش از پیش باید تلاش گردد تا رضایتمندی این قشر فراهم گردد.
حجت الاسلام فقیه افزود: اقتصاد فعلی کشور ما از بیماری کرونا تأثیر منفی گرفته و تسهیل امور کارفرمایان توسط تأمین اجتماعی و همراهی با بدنه تولید می تواند نقش مؤثری در رونق اقتصادی داشته باشد. وی در پایان سخنان خویش از خدمات طهماسبی رییس پیشین شعبه تأمین اجتماعی نی‌ریز قدردانی و برای حسین واثق رییس جدید این شعبه آرزوی موفقیت کرد. فرماندار نی‌ریز نیز در این برنامه و در دیدار با مدیر کل تأمین اجتماعی فارس گفت: تأمین اجتماعی بنا به جمعیت فعال کارگری  شهرستان نی‌ریز می بایست  گامی جدی در گسترش پوشش بیمه ای  و رفع نیازهای بیمه ای و درمانی قشر کارگری بردارد.
مراد هدایت با اشاره به رسالت اصلی تأمین اجتماعی گفت : یکی از مؤلفه ها ی مدنیت گسترش عدالت است و در این زمینه توجه ویژه به وظایف کارکردی تأمین‌اجتماعی و برخورداری از خدمات بیمه ای و درمانی تأمین اجتماعی بیش از پیش لازم است.  وی در ادامه از تأمین اجتماعی به عنوان مرکزی پرتردد یاد کرد و گفت : بیشترین مراجعه کنندگان در نی‌ریز در سطح ادارات مربوط به تأمین‌اجتماعی هست و از این حیث اهمیت، تأمین اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست و لازم است مسئولین این سازمان با مدیریت خوب کارکنان خدمات شایسته‌تری را به مخاطبین ارائه دهند. در پایان این برنامه با قرائت حکم انتصاب حسین واثق به عنوان رییس جدید شعبه نی‌ریز از خدمات پنج ساله علی طهماسبی رییس پیشین این شعبه تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی