[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

سرمربی جوانان فجر شهید سپاسی شیراز: صعود به لیگ یک هدف اصلی است، روزنامه شیراز نوین

ایسنا/ سرمربی جوانان فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه سال گذشته این تیم امکان صعود به لیگ برتر را داشت، تأکید کرد که امسال در کنار انجام بازی‌های خوب و با کیفیت، صعود به لیگ بالاتر به عنوان اولویت مد نظر این تیم خواهد بود.
امین شهیدزاده در گفت و گو با ایسنا، شرایط تیم جوانان فجر شهید سپاسی را خوب ارزیابی و اضافه کرد: سال گذشته و بعد از 4 سال، جوانان فجر تا نزدیک صعود به لیگ برتر هم رفت اما در بازی آخر، از صعود بازماند.
وی با اشاره به اینکه در تیم جوانان فجر، بر شناسایی و استفاده از استعدادهای بومی خصوصاً جوانان مستعد شیرازی، تأکید وجود دارد، گفت: امسال هم تیم خوبی را آماده رقابت‌های لیگ یک کرده‌ایم.
شهیدزاده با بیان اینکه گرفتن تست برای شناسایی استعدادهای فوتبالی رده جوانان اواخر خرداد انجام شده است، گفت: قبل از اعلام محدودیت‌های مرتبط با شیوع مجدد کروناویروس، برنامه گرفتن تست از علاقه‌مندان و داوطلبان را انجام دادیم.
سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا و نبود امکانات خوابگاهی و محدودیت‌ها، تست فقط از داوطلبان بومی گرفته شد.
وی با یادآوری اینکه قریب به 300 بازیکن مستعد، طی 2 مرحله مورد تست قرار گرفتند، گفت: از میان این افراد فعلاً حدود 35 نفر را شناسایی کرده‌ایم.
شهیدزاده خاطرنشان کرد: حدود 60 تا 70 درصد شاکله تیم جوانان فجر شهید سپاسی امسال از بازیکنان سال گذشته هستند و بقیه از بین استعدادهای جدید، انتخاب و اضافه می‌شوند.
سرمربی جوانان فجر شهید سپاسی با اشاره به اینکه بعد از سال‌ها، توجه به تیم‌های پایه در شیراز پررنگ شده است، گفت: در گذشته و خصوصاً دوران مربیگری آقای پیروانی، اکثر بازیکنان بزرگسالان فجر از بین جوانان این تیم انتخاب می‌شدند.
شهیدزاده با بیان اینکه مدتی این موضوع کمرنگ شده بود، گفت: سال گذشته با حضور آقای مهابادی، توجه به جوانان بیشتر شد و تعداد 10 بازیکن از رده جوانان به بزرگسالان فجر شهید سپاسی اضافه شدند.
او با یادآوری اینکه انتخاب 10 بازیکن از بین تیم جوانان برای حضور در رده بزرگسالان، در کشور هم کم نظیر بوده است، گفت: این موضوع هم به لحاظ مالی به نفع تیم بود و هم زمینه تقویت آن را فراهم کرده است.
شهیدزاده با بیان اینکه باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز به لحاظ سخت‌افزاری، وضعیت خوبی دارد، گفت: بازیکنان ما امکان استفاده از زمین، استخر، سالن بدنسازی و... اختصاصی را دارند.
او ادامه داد: در زمینه نرم‌افزاری همه باشگاه‌ها و تیم‌ها با مشکلاتی مواجه هستند اما مهم‌ترین اصل، امکانات سخت افزاری باشگاه است و ما به بهترین شکل از آن استفاده خواهیم کرد.
شهیدزاده با اشاره به تعطیل بودن فعالیت‌های ورزشی در شرایط کنونی، ابراز امیدواری کرد که تیم فجر شهید سپاسی شیراز با آمادگی کامل در رقابت‌های فصل جدید لیگ فوتبال جوانان شرکت کرده و به آنچه استحقاقش را دارد، دست پیدا کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی