[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

پیوس: یحیی تیمش را برای آسیا آماده کند، روزنامه شیراز نوین

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با میزان، ضمن اشاره به پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: بازی خوب و جذابی به خصوص در نیمه دوم شاهد بودیم که امکان داشت گل‌های دیگری هم در آن ببینیم، اما عملکرد خوب دروازه‌بان‌ها و مدافعان مانع از این اتفاق شد. با این حال، رقابت خوبی بود که پرسپولیس برنده به رختکن برگشت.
وی افزود: با این پیروزی، دیگر می‌توان اذعان کرد پرسپولیس قهرمان می‌شود. نزدیک‌ترین مدعی به پرسپولیس، همین فولاد بود، چون سه بازی عقب‌افتاده داشت که با این شکست، آنها هم دیگر به پرسپولیس نمی‌رسند و این تیم با یک برد دیگر، قطعاً قهرمان می‌شود.
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اکثر باشگاه‌ها در این فصل هزینه‌های زیادی داشتند و برای قهرمانی برنامه‌ریزی کرده بودند، اما باز هم پرسپولیس قهرمان شد؛ چون به نظرم قهرمانی در این فصل باید به یک تیم شایسته می‌رسید و پرسپولیسی‌ها ثابت کردند این شایستگی را دارند.
پیوس در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس در ۵ بازی آینده فقط نیاز به یک پیروزی دیگر دارد و اصلاً شاید باقی تیم‌ها باز هم شکست بخورند و پرسپولیس بدون نیاز به پیروزی، قهرمان شود. از این به بعد، یحیی گل‌محمدی می‌تواند به بازیکنان اصلی خود استراحت بدهد و تیم خود را برای ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا آماده کند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی