[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

رأی بازی استقلال و پارس جنوبی‌ جم ظرف ۴۸ ساعت آینده صادر خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال تهران در هفته ۲۳ لیگ برتر که قرار بود در ورزشگاه تختی جم برگزار شود، به دلیل حضور نیافتن تیم استقلال به‌خاطر داشتن ۹ بازیکن مبتلا به کرونا برگزار نشد.
براساس رأی کمیته انضباطی حضور نیافتن تیم استقلال در جم موجه اعلام شد و بنا به ماده ۶۳ مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷، حکم بر تکرار بازی صادر می‌شود.
این رأی در حالی صادر شده که جمی‌ها انتظار داشتند با توجه به حضور پیدا نکردن استقلال باید نتیجه بازی ۳ بر صفر به سود آنها اعلام می‌شد.
بر همین اساس پارس جنوبی جم نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد دیدار این تیم با استقلال تهران اعتراض کرد.
سازمان لیگ روز شنبه تاریخ مسابقه معوقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر را اعلام کرد که طبق این برنامه آبی‌پوشان تهرانی روز ششم مرداد در جم رودروی پارس جنوبی قرار خواهند گرفت.
سهیل مهدی در خصوص اعلام زمان برگزاری دو مسابقه معوقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر پیش از صدور رأی کمیته استیناف که مورد اعتراض باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفته اظهار داشت: اعلام زمان برگزاری این بازی‌ها به این خاطر است که ما باید برنامه را اعلام کنیم اما برگزاری آن منوط به اعلام رای ارکان قضایی فدراسیون است.
مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: با توجه به اینکه حکم صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قطعی نبود باشگاه پارس جنوبی جم این حق را داشت به رأی اعتراض کند.
وی افزود: احکامی که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر می‌شود قطعی باشد کمیته استیناف نمی‌تواند ورود کند اما در حکم‌هایی که قطعی نیست تیم‌ها این حق را دارند به شورای استیناف فرجام خواهی کنند.
علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در گفت و گو با ایرنا، درباره اعتراض باشگاه پارس جنوبی جم به تکرار بازی با استقلال گفت: باشگاه پارس جنوبی به رأی صادر شده اعتراض کرده است.
وی افزود: باشگاه پارس جنوبی جم مستندات خود را در اختیار شورای استیناف قرار داده است اما هنوز این پرونده مورد بررسی قرار نگرفته است.
رئیس کمیته استیناف خاظرنشان کرد: به زودی درباره بازی استقلال و پارس جنوبی جم تشکیل جلسه خواهیم داد و ظرف ۴۸ ساعته آینده رأی این مسابقه صادر خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی