[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

قداره‌بندها راهی زندان شدند ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی داراب از دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار متواری که به خودرو پلیس حمله کرده بود، خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علیرضا نوشاد» اظهار داشت: در پی حمله فردی ناشناس به خودرو پلیس در این شهرستان، موضوع شناسایی و دستگیری به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: مأموران انتظامی این شهرستان با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در این زمینه فردی که در حین اجرای مأموریت، به خودرو پلیس حمله کرده بود در یکی از محلات بافت قدیم داراب شناسایی کنند.
سرهنگ «نوشاد» با بیان اینکه مأموران پس از هماهنگی قضائی به محل اختفای متهم اعزام شدند، گفت: وی از طریق پشت بام منزل با پرتاب چاقو به سمت مأموران، قصد فرار داشت که با شلیک اسلحه پلیس زانو زد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه یکی از دوستان متهم که از زندانیان متواری و تحت تعقیب مراجع قضائی بود نیز در آن مکان دستگیر شد، عنوان داشت: متهمین برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند. 
فرمانده انتظامی داراب با بیان اینکه امروز اقتدار پلیس، توانمندی و اشراف خود را به دید همگان گذاشته است، گفت: مجرمین بدانند که پلیس در پایداری امنیت و ثبات آن با کسی تعارف ندارد و با آنان به صورت قاطع برخورد خواهد کرد. گفتنی است در سوابق کیفری متهمین، علاوه بر شرارت، آدم ربایی و سرقت نیز به چشم می‌خورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی