[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

امکان تمدید انتقال فرهنگیان فراهم شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: فرهنگیانی که در سال تحصیلی 98-1399 به صورت موقت در داخل استان منتقل شده اند، می‌توانند در سال تحصیلی جدید نیز نسبت به تمدید انتقال موقت خود اقدام کنند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام الملکی گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و به استناد مصوبه کمیته توسعه مدیریت اداره کل، برای پیشگیری از رفت و آمد غیرضروری همکاران، انتقال موقت درون استانی همکاران فرهنگی متقاضی قابل تمدید است.
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: تمدید انتقال موقت همکاران واجد شرایط صرفاً برای آخرین مقصدی که در حال حاضر اشتغال به کار دارند امکان پذیر است و این تمدید از اول مهر ماه 99 تا پایان شهریور 1400 می‌باشد.
وی گفت: متقاضیان واجد شرایط لازم است از 31 تیر ماه لغایت 9 مرداد ماه جاری، با مراجعه به سامانه هوشمند معلم نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
نظام الملکی به برخی از شرایط تمدید انتقال موقت فرهنگیان در استان اشاره کرد و گفت: تمدید انتقال موقت همکاران زن متقاضی نواحی چهارگانه شیراز و شهرستان‌های رستم، ممسنی و فسا، صرفاً برای دوره ابتدایی و رشته شغلی آموزگاری است.
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس افزود: تمدید انتقال موقت واجدین شرایط بین نواحی چهارگانه شیراز نیز در صورت نیاز در رشته اصلی، با درخواست ناحیه و تأیید گروه طرح و برنامه بلامانع است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی