[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

مهابادی: خطر سقوط فجر به لیگ‌های پایین‌تر وجود دارد، روزنامه شیراز نوین

می‌خواهیم استعداد شیرازی​ها را شکوفا کنیم

سرمربی فجر شهید سپاسی می‌گوید اگر تیمش حمایت نشود، احتمال سقوط فجر به لیگ‌های پایین تر وجود دارد. داود مهابادی سرمربی تیم فجر شهید سپاسی، درباره شکست تیمش مقابل بادران تهران در هفته سی ام رقابت‌های لیگ برتر گفت: بادران در دقایق اول با یک ضربه کرنر به گل رسید اما تیم ما در ادامه موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. تیم ما تا دقیقه ۸۰ می‌توانست گل برتری را به ثمر برساند اما بازیکنان ما از فرصت‌های خود استفاده نکردند.
او ادامه داد: در اواخر بازی، بادران روی یک ضربه پنالتی و اشتباه مدافع ما به گل رسید و در ادامه هم موفق شد گل بعدی را هم به ثمر برساند. به تیم فرهاد کاظمی تبریک می‌گویم. بادران روی اشتباهات و فرصت سوزی تیم ما موفق شد پیروز میدان شود. ما در این بازی ۶ بازیکن مهم خود را در اختیار نداشتیم.
مهابادی افزود: ما در این چند بازی اخیر از بازیکنان امید خود استفاده کردیم و می‌خواهیم با ورود بازیکنان جوان، استعدادهای شیرازی را شکوفا کنیم. در این فصل هیچ حمایتی از فجر نشد. تیمی که می‌توانست مدعی صعود به لیگ برتر باشد، به خاطر عدم توجه مسئولان به این وضعیت افتاد. اگر این روند ادامه داشته باشد، خطر سقوط فجر به لیگ‌های پایین تر وجود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی