[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

آمادگی کامل شیراز برای میزبانی شایسته مسابقات هندبال آسیایی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرنگار شیرازنوین، رئیس هیئت هندبال فارس در چهارمین جلسه هماهنگی مسئولان کمیته‌های برگزارکننده مسابقات هندبال جوانان آسیا گفت: با توجه به شرایط دنیا در پی شیوع ویروس کرونا و تعویق این مسابقات از تیر به مهر، برگزاری شایسته مسابقات و میزبانی درخور شیراز می‌تواند آن را به یکی از مهم‌ترین و به یادماندنی ترین بازی‌های ورزشی امسال در ایران و آسیا تبدیل کند. رضا غلامشاهی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات، هیئت هندبال فارس، به حمایت همه مسئولان استان به ویژه جناب آقای دکتر رحیمی استاندار معزز استان، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان استان جناب آقای دکتر حاجی زاده نیاز دارد. وی گفت: همه اعضای برگزار کننده مسابقات هندبال جوانان آسیا تلاش می‌کنند تا میزبان شایسته ای برای این مسابقات و سبب سرافرازی ایران اسلامی باشیم. رئیس هیئت هندبال فارس به برگزاری جلسات متعدد با مسئولان دانشگاه آزاد و پیگیری‌های فدراسیون هندبال برای آماده سازی سالن ورزشی این دانشگاه در شیراز اشاره کرد و گفت: این سالن که برای برگزاری مسابقات هندبال جوانان آسیا انتخاب شده، در حال بهسازی است و تا ده روز آینده بهسازی آن به پایان می‌رسد. غلامشاهی گفت: به جرئت می‌گویم که پس از بهسازی، سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، به یکی از مجهز و بهترین سالن‌های ورزشی در جنوب کشور تبدیل خواهد شد.
وی گفت: در پی توافقات انجام شده با شهردار صدرا و شرکت مخابرات استان فارس، محوطه و زیباسازی ورودی سالن برگزاری مسابقات و اتصال آن به فیبر نوری به زودی انجام می‌شود. 
رئیس هیئت هندبال فارس به قرمز شدن وضعیت کرونا در فارس اشاره هم کرد و گفت: برنامه ریزی‌های انجام شده بر مبنای برگزاری مسابقات جوانان آسیا در همان تاریخ اعلام شده از سوی کنفدراسیون آسیا در مهرماه است اما در صورت تعویق زمان برگزاری مسابقات، نه تنها هیچ مشکلی ایجاد نمی‌شود، بلکه آمادگی برای میزبانی شایسته شیراز افزایش می‌یابد.
 غلامشاهی برگزاری جلسه با نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی، رئیس شرکت عمران صدرا، ریاست محترم دانشگاه آزاد استان فارس، شهردار محترم شهرک صدرا و بازدید از هتل‌های محل اقامت ورزشکاران و برگزارکنندگان مسابقات را از دیگر اقدامات انجام شده برای آمادگی میزبانی این مسابقات در شیراز بیان کرد. این جلسه با حضور عبدالصاحب نیکویی، مسئول کمیته فنی و مسابقات، یعقوب پیری مسئول کمیته پشتیبانی و اجرایی، دکتر جهانی مسئول کمیته پزشکی ورزشی، آقای جعفری مسئول کمیته اسکان و تشریفات و مریم کاتب مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات ستاد برگزاری مسابقات هندبال جوانان آسیا و نیکان نیکویی مسئول کمیته روابط بین الملل هیئت هندبال فارس برگزار شد که مسئولان کمیته‌های مختلف ستاد برگزاری مسابقات عملکرد، نیازها و میزان آمادگی خود برای برگزاری مسابقات را بیان کردند. رضا غلامشاهی در پایان این جلسه از اعتماد دکتر پاکدل رئیس محترم فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران به هیئت هندبال استان فارس به عنوان میزبان مسابقات، دکتر محسن پور از بزرگان ورزش و افتخار جامعه بزرگ هندبال فارس برای میزبانی و ساماندهی جلسه ستاد برگزاری مسابقات در هتل بزرگ شیراز، غلامحسین نیکویی مسئول کمیته هندبال ساحلی کشور، جناب آقای نصرالله پناهی از پیشکسوتان ورزشی نویس و خبرنگار ورزشی تشکر و قدردانی نمود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی