[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

محرم متفاوت در بحران کرونا ، روزنامه شیراز نوین

جانشین استاندار در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد که اکنون ۲۱ شهرستان استان در وضغیت قرمز بیماری کووید ۱۹ قرار دارند و به همین دلیل تصمیم گیری در خصوص اجرای برنامه‌هایی مانند ایام ماه‌های محرم و صفر منوط به ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از ایسنا، عبدالرضا قاسمپور بیان کرد: جلسه‌ای با حضور مسئولان هیئات مذهبی و ادارات کل فرهنگی استان فارس در محل استانداری برگزار و مقرر شد تا پیشنهادات چگونگی برگزاری برنامه‌های ماه محرم و صفر به ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ارسال ارائه کنند.
او تأکید کرد که تصمیم گیری در خصوص چگونگی اجرای این برنامه‌ها اوایل هفته آینده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا به سراسر کشور متناسب با وضعیت شیوع بیماری ابلاغ خواهد شد.
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ادامه داد: در صورت تفویض اختیار تصمیم گیری در خصوص موضوع فوق، اعلام کرده‌ایم که شورای هیئات مذهبی برنامه‌های پیشنهادی خود را ارائه کند.
قاسمپور با یادآوری این موضوع که امسال اجرای برنامه تعزیه در شهرستان‌های زرقان و جنوبی فارس اجرایی نخواهد شد، گفت: به فرمانداران این شهرستان‌های ابلاغ شده تا از برنامه ریزی برای اجرای این مهم خودداری کنند.
معاون استانداری فارس با بیان اینکه تاکنون شورای هیئات مذهبی فارس برنامه‌های پیشنهادی برای ایام محرم و صفر ارائه نکرده‌اند، عنوان کرد: در صورت تفویض اختیار استانی، متناسب با وضعیت هر شهرستان به لحاظ شیوع بیماری، تصمیم گیری و نهایتا به مسئولان شهرستان‌ها اعلام خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی