[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

عباس حاجی‌زاده: بر اساس رتبه‌بندی به هیئت‌های ورزشی کمک خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان فارس، عباس حاجی زاده که در دیدار با هیئت رئیسه این هیئت سخن می‌گفت: با اشاره به اینکه برنامه راهبردی ورزش فارس در حال تهیه و تدوین می‌باشد، گفت: این برنامه پس از آماده شدن به هیئت‌های ورزشی ابلاغ می‌شود و تمامی برنامه‌های ورزش فارس بر اساس آن پیش می‌رود.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: شفافیت در همه امور به خصوص در زمینه مالی و قانون مداری باید سرلوحه تمامی هیئت‌های ورزشی استان باشد.
وی بیان کرد: عملکرد تمامی هیئت‌های ورزشی فارس با دقت ارزیابی می‌شود و هر هیئت بسته به تعداد ملی پوشان، مدال آوری و فعالیت خود اعتبار دریافت می‌کند و تقسیم اعتبار به هر هیئت متفاوت خواهد بود.
عباس حاجی زاده گفت: در تمامی رشته‌ها هم نگاه ویژه به بعد قهرمانی خواهیم داشت و هم به بعد همگانی به عنوان پایه و اساس قهرمانی و مدال آوری نگاه خواهد شد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس توجه خاص به ورزش بانوان را از دیگر اولویت‌های پیش روی ورزش فارس عنوان کرد.
وی همچنین خواستار استفاده از ظرفیت و تجارب پیشکسوتان در هیئت‌های مختلف شد.
محمدرضا اوجی رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی فارس نیز در این دیدار با اشاره به وجود نزدیک به 8 هزار ورزشکار سازمان یافته این هیئت گفت: در استان 22 هیئت فعال و 45 سبک دارای مجوز فعال داریم که در سال‌های گذشته افتخارات زیادی توسط ورزشکاران فارسی کسب شده است و همواره فارس سهم خوبی در افتخارات برون مرزی دارد.
وی گفت: در هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی فارس نیز شفافیت مالی از روز اول در دستور کار بوده و این هیئت همواره در این بعد شاخص عمل کرده است.
اوجی همچنین با اشاره به وجود سبک‌های زیرزمینی غیرمجاز که به اسم ورزش‌های رزمی فعالیت می‌کنند از خانواده‌ها خواست فریب این سبک‌ها را نخورند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی