[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

لیست آسیایی، دغدغه جدید فرهاد و استقلال، روزنامه شیراز نوین


کادر فنی استقلال برای ارسال لیست آسیایی خود دچار دغدغه مهمی شده است.
به گزارش ورزش سه، بر اساس برنامه ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان داده، قرار است از شهریورماه این مسابقات از سر گرفته شود و تیم‌ها به مصاف رقبای خود بروند. یکی از موضوعاتی که AFC برای باشگاه‌های آسیایی در نظر گرفته این است که لیست نفرات جدید خود را ارسال کنند تا این امکان برای باشگاه‌ها ایجاد شود تا نفراتی را حذف و نفرات جدیدی را اضافه کنند. البته این موضوع به سود باشگاه‌های ایرانی نیست.
استقلال یکی از نمایندگان ایران در آسیاست که حالا برای ارسال لیست آسیایی اش به مشکل خورده است. با توجه به اینکه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا بعد از پایان لیگ برتر نوزدهم آغاز می‌شود مسئولان استقلال برای پر کردن لیست نفرات جدید خود به مشکل خورده اند. در پایان لیگ برتر نوزدهم فوتبال قرارداد تعداد زیادی از ستاره‌های استقلال به پایان می‌رسد و از طرفی اگر آنها نخواهند به کارشان در جمع آبی پوشان ادامه دهند اجباری برای حضورشان در بازی‌های لیگ قهرمانان هم نیست.
از این رو مدیران استقلال از فرهاد مجیدی سرمربی تیم خواسته لیست نفرات مورد نظرش برای فصل آینده را به باشگاه ارائه دهد تا هرچه سریع‌تر مذاکره با آنها برای تمدید قرارداد صورت بگیرد. شب گذشته احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال هم در برنامه فوتبال برتر تأکید کرد که از روز شنبه طبق لیستی که فرهاد مجیدی ارائه می‌کند، مذاکرات با بازیکنان مد نظرش برای فصل آینده آغاز می‌شود تا حداقل قرارداد نفرات کنونی تمدید شود. منتها مسئله اینجاست که احتمال دارد برخی بازیکنان تمرکزشان برای فصل آینده را به آخر مسابقات جاری موکول کنند.
در چنین شرایطی مسئولان استقلال هنوز نمی‌دانند نام چه بازیکنانی را در لیست آسیایی خود قرار بدهند و این مسئله به دغدغه روز آنها تبدیل شده است. آنها نگران هستند که نام برخی بازیکنان را در لیست بگذارند اما این نفرات جدا شوند و بخواهند در تیم دیگری به میدان بروند که آن‌وقت استقلال ضرر می‌کند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره تمدید قرارداد استقلالی‌ها و البته لیست آسیایی تیم رخ می‌دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی