[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

میلاد زکی‌پور: بازیکن نساجی خودش گفت خطا بود ولی داور پنالتی نگرفت ، روزنامه شیراز نوین


مدافع تیم استقلال تهران درباره صحنه مشکوک دیدار مقابل نساجی مازندران صحبت کرد. به گزارش ایلنا، استقلال تهران در هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی میزبان نساجی مازندران بود و پس از برتری خارج از خانه مقابل صنعت نفت آبادان این بار با نتیجه تساوی یک بر یک به کسب یک امتیاز برابر نساجی مازندران رضایت داد. در این بازی که آبی پوشان توسط شیخ دیاباته از روی نقطه پنالتی به گل رسیده بودند به اعتقاد کادر فنی و فرهاد مجیدی در دقایق پایانی بازی هم مستحق کسب یک ضربه پنالتی دیگر هم پس از سرنگون شدن میلاد زکی پور در محوطه جریمه حرف بودند اما رضا کرمانشاهی اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و ادامه بازی را اعلام کرده بود. میلاد زکی پور درباره عملکرد داوری در دیدار برابر نساجی مازندران گفت: داور در مجموع بد نبود ولی لحظه آخر که بازیکن آنها روی من خطا کرد بازیکنشان به من گفت که صددرصد خطا بود و من را زده است. چون داور در نیمه اول برای ما یک پنالتی گرفته بود، دیگر این صحنه را خطا اعلام نکرد. 
مدافع آبی‌ها درباره این صحنه مشکوک ادامه داد: بازیکن آنها اصلاً به توپ کاری نداشت و برای زدن من آمد. محکم به من برخورد کرد و فقط قصدش خطا بود وگرنه نمی‌توانست به نوع دیگری توپ را بگیرد. زکی پور درباره گل دیدنی تیم نساجی که توسط محمد میری به ثمر رسیده بود هم گفت: از نظر من هر 20 سال یک بار چنین گلی ثبت می‌شود و باورنکردنی بود که توپ به این شکل بخواهد گل شود.
 مدافع آبی پوشان درباره شانس کم آنها برای کسب سهمیه آسیایی فصل آینده گفت: بالاخره ما یک بازی عقب افتاده هم داریم و اگر سه امتیاز آن بازی را به دست بیاوریم می‌توانیم همچنان شانس داشته باشیم. باید در مسابقات پیش رو تلاش کنیم تا بتوانیم به حداکثر امتیازات دست پیدا کنیم.
 زکی پور همین‌طور درباره دیدار مقابل سپاهان اصفهان گفت: نمی‌دانم چرا در مقابل ما تیم‌ها فقط در 18 قدم می‌نشینند و هم بازی ما و هم بازی خودشان را خراب می‎کنند اما در بازی‌های دیگر به راحتی بازی می‌کنند. بازی مقابل سپاهان به نوعی نایب قهرمان را مشخص می‌کند و برای کسب حداکثر امتیاز به میدان می‌رویم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی