[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

تخریب سازهای غیرمجاز درصدرا، روزنامه شیراز نوین

تخریب سازهای غیرمجاز درصدرا
شهردار صدرا خبرداد: آغاز برخورد شدید با متخلفان در صدرا 

شهردار صدرا گفت: یازده ساخت و ساز غیر مجاز تخریب و تعدادی از متخلفان دستگیر شدند و در روزهای آینده شاهد حجم بیشتری از برخورد با متخلفان ساختمانی خواهیم بود.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا صبح دیروز در اقدامی هماهنگ و در مرحله اول اجرای آراء کمیسیون ماده صد شهرداری و با حکم مقام قضایی یازده مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز و غیر قانونی با حضور شهردار و مسئولان قضایی، امنیتی و انتظامی تخریب و قلع و قمع گردید. دکتر پرنیان شهردار صدرا با حضور در محل اجرای احکام گفت: به مردم قول داده‌ام تا در مقابل هرگونه تخلف و فساد و تعدّی به حقوق مردم ایستادگی نمایم و امروز مردم انتظار دارند در عمل به تعهد، بدون اغماض با تعدّی کنندگان به حقوق عمومی مردم که برای خود سرمایه اندوزی می‌کنند، قاطعانه برخورد نمایم. شهردار صدرا گفت: این تازه ابتدای راه مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز است و در مراحل بعدی با تعداد بیشتری از متخلفان و پیمانکارانی که به صورت غیر قانونی و گاهی با دریافت مبالغ گزاف از مردم، اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز نموده‌اند و احکام آنان نهایی شده است؛ برخورد می‌گردد. دکتر پرنیان با اعلام خبر قلع و قمع یازده مورد ساخت و ساز غیر مجاز بیان کرد: با دستور قاطع سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان و حضور مؤثر و ضابطه‌مند فرمانده و پرسنل کلانتری 28 و 29 شهر صدرا توانستیم ضمن تخریب‌های‌ذکر شده؛ چند نفر از متخلفانی که از قبل تحت تعقیب بودند و تلاش داشتند مانع اجرای احکام شوند؛ دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
وی با اشاره به اولویت برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز جدید اظهار داشت: در روزهای آتی تمام پرونده‌هایی که احکام آن قطعی شده است ، اعمال قانون می‌گردند.
دکتر پرنیان با تشکر از حمایت‌های حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس، دادستان مرکز استان و معاون دادستان مرکز استان افزود: همه همت ما تلاش برای ساماندهی وضعیت ساخت و سازها، اجرای قانون و صیانت از حقوق عمومی مردم است. از مردم نیز می‌خواهیم ضمن گزارش تخلفات احتمالی، فریب شیادان و برخی افراد سودجو که شهروندان را ترغیب به ساخت و ساز غیر مجاز می‌نمایند را نخورده و سرمایه‌های‌خود را در مسیر غیرقانونی هدر ندهند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی