[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

حوادث چهار گوشه فارس ، روزنامه شیراز نوین

*توقیف پژو و کشف 137 کیلو تریاک 
فرمانده انتظامی استان از کشف 137 کیلو تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مأموران پلیس «داراب» و «بندرعباس» خبر داد. سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر «داراب» در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، با اقدامات فنی و تخصصی از عبور یک سواری 405 حامل تریاک در محورهای مواصلاتی مطلع شدند.  وی افزود: مأموران با کنترل محور هرمزگان به داراب، سرانجام خودرو پژو را شناسایی و در اقدامی ضربتی با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر بندرعباس که در حال گشت‌زنی در آن منطقه بودند خودرو را توقیف و راننده را نیز دستگیر کردند. 
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو،  137 کیلو تریاک کشف شد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
*توقیف پژو و کشف کالای قاچاق 13 میلیاردی در «زرین‌دشت»
جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف سواری پژو پارس و کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق به ارزش 13 میلیارد ریال در شهرستان «زرین‌دشت» خبر داد. 
سرهنگ «یوسف ملک‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی شهرستان«زرین‌دشت» هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور «دبیران-جهرم»، به یک سواری پژو پارس حامل کالا مظنون و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. سرهنگ «ملک‌زاده» ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، ۵۰ دستگاه لپ تاپ و ۴۲ عدد شارژر آداپتور خارجی قاچاق و فاقد مدارک قانونی کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این راستا یک متهم دستگیر و به مرجع قضائی تحویل داده شد، افزود: ارزش ریالی این محموله قاچاق برابر نظر کارشناسان، 13 میلیارد ریال برآورد شده است.
* قاتل جسد رهاشده در چاه، دختری 20ساله بود 
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری دختری 20 ساله که به دلیل اختلاف، پسرجوانی را به داخل چاه انداخته و باعث مرگ وی شده بود، خبرداد. 
به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس، سرهنگ «کاووس محمدی» در تشریح این خبر گفت: هفته گذشته در پی تماس با مرکز فوریت‌های‌پلیسی110جهرم، خبر فقدانی پسر جوانی به مأموران گزارش شد. وی ادامه داد: مأموران بلافاصله موضوع پیدایش فرد را دردستور کارقرارداده و با اقدامات فنی و تخصصی توانستند دختر20 ساله ای که اهل یکی از روستاهای شهرستان «جهرم» بود و در آخرین لحظات با فرد مورد نظر در ارتباط تلفنی بوده است را شناسایی و تحت نظر قرار دهند.
معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: فرد دستگیرشده  در مواجه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و گفت مدتی قبل با پسری جوان آشنا شدم و برای صحبت بر سرموضوعی با هم به اطراف شهرستان «لارستان» سفر کردیم.
وی افزود: دختر جوان در تحقیقات فنی اقرار کرد که بر اثر شدت اختلافات با یکدیگر درگیر شدیم و ناگهان به علت عدم کنترل خشم، او را به درون چاهی  که در کنارمان بود، انداختم.
سرهنگ«محمدی» اظهار داشت: با توجه به اینکه محل وقوع جرم در منطقه«جویم» از توابع شهرستان«لارستان» بود بلافاصله مأموران به همراه سایر عوامل امدادی به  محل مورد نظر اعزام شدند و موفق به بیرون آوردن جسد پسر جوان از چاه شدند.
این مقام انتظامی گفت: جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال و پرونده به همراه متهمه تحویل مراجع قضایی گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی