[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

نیازهای ورزشی شهرستان‌های فیروزآباد و فراشبند مورد بررسی قرار گرفت، روزنامه شیراز نوین

عباس حاجی‌زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در سفر یک روزه خود به شهرستان‌های فیروزآباد و فراشبند مسایل و مشکلات و نیازمندی‌های ورزشی این مناطق را مورد بررسی قرار داد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، از مهم‌ترین برنامه‌های وی در سفر به شهرستان فیروزآباد و فراشبند بررسی مسایل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان و با هدف ارتقاء سطح ارائه خدمات به مردم و ورزشکاران این شهرستان‌ها بود.
حاجی‌زاده در بدو ورود به شهرستان فیروزآباد از اماکن ورزشی بخش میمند، روستاهای موک، آبگل، پرزیتون و پروژه زمین چمن مصنوعی روستای شبانکاره بازدید کرد. دیدار با جمعی از پیشکسوتان، بازدید از اماکن ورزشی و پروژه‌های‌نیمه تمام در مجموعه ورزشی انقلاب، استادیوم تختی، استادیوم ورزشی روستای جایدشت، سالن‌های‌در حال احداث روستای رودبال از دیگر برنامه‌های‌سفر یک روزه سرپرست اداره کل ورزش و جانان فارس به شهرستان فیروزآباد بود.
در پایان جلسه جمع بندی در محل دفتر فرماندار شهرستان برگزار و مقرر شد با رعایت اولویت‌های‌لازم نسبت به رفع نیازها و مشکلات ورزشی این شهرستان اقدامات لازم انجام شود.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در ادامه سفر خود وارد شهرستان فراشبند شد و از طرح‌ها و پروژه‌های‌ ورزشی این منطقه نیز بازدید کرد.
تکمیل خانه جوان شهر فراشبند و زمین چمن مصنوعی شهر دهرم از مصوبات این سفر جهت توسعه زیر ساخت‌های‌ ورزشی و حوزه جوانان این شهرستان بود.
گفتنی است در این سفر مهدی فروردین نماینده مردم شهرستان‌های‌فیروزآباد، فراشبند و قیرکارزین در مجلس شورای اسلامی، علوی فرماندار فیروزآباد، فروغی فرماندار فراشبند، مجید اسماعیلی مسئول حراست اداره کل، خداکرم کریمی رئیس گروه فنی و مهندسی اداره کل ، حاجی زاده را همراهی کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی