[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

تأکید بر راه اندازی مجتمع دامداری در جامعه عشایری ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شهرستان‌های ‌داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مطالبات مهم جامعه عشایری ساخت مجتمع دامداری می‌باشد، بر راه اندازی آن در جامعه عشایری تأکید کرد و در ادامه افزود:یکی از بخش‌های‌اثر گذار در تحقق اهداف سال جهش تولیددامداران عشایری هستند که علاوه بر تأمین نیاز جامعه و منطقه در زمینه اشتغال پایدار برای استان نیز نقش مؤثری دارند. 
محمد جواد عسکری اظهار داشت: با توجه به هزینه پایین و تولیدات بالای دام جامعه عشایر ساخت این مجتمع‌ها الزامی می‌باشد.   
وی بر خدمات رسانی مطلوب به جامعه عشایری تأکید کرد و درادامه بازدید از مناطق عشایری شهرستان‌های داراب و زرین‌دشت با اشاره به ویژگی‌های ‌بارز جامعه عشایری، گفت: آماده هرگونه همکاری در جهت ارتقای وضعیت معیشت جامعه عشایری هستیم. 
مدیر کل امور عشایر فارس در دیدار با نماینده مردم شهرستان‌های‌داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی اشتغال پایدار و تنوع بخشی به اشتغال عشایر را از دیگر برنامه‌های‌سازمان امور عشایر برشمرد و ابراز امیدواری کرد با توجه به زیر ساخت‌های‌آن بتوانیم مشکلات و معظلات این جامعه را حل نماییم.
 روح الله بهرامی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید ظرفیت‌های‌قانونی خوبی در جهت افزایش معیشت عشایری دیده شده از بذل توجه و حسن نظر دولت و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد. 
وی افزود: تسهیلات خشکسالی و تسهیلات زنجیره تولید گوشت قرمز که از سنوات قبل آغاز شده بود در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی