[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

فرماندار استهبان : اشتغال، نیازمند حمایت از سرمایه‌گذاراست ، روزنامه شیراز نوین

مهندس احمدرضا کمالی سروستانی فرماندار شهرستان استهبان به همراه مهندس رضا میرزاده معاون فرماندار، بخشدار بخش مرکزی و مهندس محسن ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن از روستاهای گردشگری دهستان ایج  این شهرستان  بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، فرماندار شهرستان استهبان در حاشیه این بازدید با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن در رونق و توسعه گردشگری در مناطق روستایی، توسعه گردشگری روستایی را از جمله راهکارهای ایجاد درآمد پایدار در روستاها دانست و بیان داشت: روستاهای سطح شهرستان استهبان به ویژه دهستان ایج دارای جاذبه‌های فراوان گردشگری تاریخی و طبیعی است که زمینه را برای اجرای طرح‌های‌توریستی فراهم نموده است.
فرماندار شهرستان استهبان در ادامه افزود: برای ایجاد اشتغال باید از سرمایه‌گذاری حمایت کرد و زمینه را جهت حضور و فعالیت سرمایه‌گذاران فراهم کنیم. کمالی سروستانی همچنین با بیان اینکه روستاهای شهرستان استهبان ظرفیت و استعداد مناسب برای توسعه گردشگری روستایی دارند، اظهار داشت: برای رفع مشکلات، علاوه بر همکاری ادارات با یکدیگر باید به صورت جهادی اقدام کرد و با حضور در میان مردم و نقاط مختلف شهرستان از نزدیک در جریان مسائل ومشکلات قرار گرفت و جهت ارتقاء و پیشرفت شهرستان سعی و تلاش کنیم.
 مهندس محسن ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان استهبان نیز با بیان اینکه روستاییان شریف‌ترین اقشار جامعه هستند که باید از عدالت متوازن در توسعه خدمات زیر بنایی بهره‌مند باشند، افزود: توسعه و عمران و آبادانی کلید اصلی محرومیت‌زدایی است.  مهندس ابراهیمی افزود: بنیاد مسکن در همه عرصه‌های‌محرومیت‌زدایی درکنار مردم بوده و در سال‌های گذشته گام‌های‌اساسی و مؤثر برای توسعه شهری و روستایی برداشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی