[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

تزریق اعتبار ۵۰۰ میلیاردی برای تکمیل سالن ۶ هزار نفری شیراز، روزنامه شیراز نوین

 مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی  اعلام کرد: سالن ۶ هزار نفری حسینی الهاشمی شیراز پیشرفت خوبی دارد و برای تکمیل این پروژه ملی ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافت. به گزارش ایرنا، حسن کریمی یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این پروژه نسبت به دیگر سالن‌ها و اماکن ورزشی در کشور سرعت قابل ملاحظه‌ای داشته است و با توجه به حساسیتی که وزیر ورزش و جوانان نسبت به این پروژه که مصوبه سفر مقام معظم رهبری است، دارد تا پایان سال  ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در پاسخ به پرسشی در مورد تعداد پروژه‌های‌ نیمه تمام کشور، اظهار داشت: ۳۲۶ پروژه بزرگ زیر‌نظر این شرکت در حال ساخت است و این امیدواری وجود دارد که همه آنها در فرصت مناسب و زمان تعیین شده  به بهره‌برداری برسند.
استاندار فارس هم گفت: تاکنون برای  این پروژه ملی که مصوبه سفر مقام معظم رهبری به شیراز است، ۲ هزار میلیارد ریال هزینه و برای تکمیل آن نیز ۵۰۰ میلیار ریال برآورد  و تأمین شده است.
دکترعنایت‌الله رحیمی ادامه داد: ورزشگاه بخش خشت از توابع شهرستان کازرون و همچنین استخر سرپوشیده استهبان از دیگر پروژه‌های‌ ملی استان فارس است  که زیر نظر شرکت توسعه در حال ساخت است  و مقرر شد تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری برسند.
عباس حاجی‌زاده: برای تکمیل این پروژه باید پیمانکار جدید تعیین شود
همچنین سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: برای اتمام سالن ۶ هزار نفره شیراز اقدام کرده‌ایم و قرار شده زیر ساخت‌های تأسیساتی از جمله آب و برق و گاز را فراهم کنیم و شرکت توسعه نیز آن را تکمیل کند.
عباس حاجی‌زاده ادامه داد: برای تکمیل این پروژه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی باید پیمانکار جدید را مشخص و سپس کار تکمیل را آغاز کند.
سالن ۶ هزار نفره شیراز از مصوبات سفر سال ۸۷ رهبر معظم انقلاب به استان فارس است که در بزرگراه حسینی الهاشمی در غرب شیراز درحال ساخت است.
این سالن قرار بود سال ۹۱ به بهره برداری برسد اما تا سال ۹۴ این پروژه تعطیل شد و در چهار سال گذشته، عملیات ساخت این سالن ورزشی دوباره آغاز شد و هم اینک بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی