[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

تجهیز و به‌روز رسانی مراکز آموزشی نیروی دریایی ارتش ضروری است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر اهمیت به روز رسانی امکانات مراکز آموزشی و مهارتی این نیرو با تغییرات تکنولوژی روز دنیا، گفت: مهیا کردن تجهیزات به روز برای مجموعه‌های آموزشی و پژوهشی ضروری است.
به گزارش ایسنا، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش(نداجا) صبح دوشنبه در بازدید از مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در رشت با اشاره به اهمیت ویژه به مراکز آموزشی، اظهار کرد: مهم‌ترین رکن در این مرکز، آموزش است و تربیت و آموزش چه از نظر کیفی و کمی برای نیروی دریایی راهبردی ارتش حائز اهمیت است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به سیاست‌های‌کلی این نیرو در راستای افزایش توان رزمی توسط آموزش‌های‌نوین، گفت: در این زمینه با هدف گذاری کوتاه‌مدت و میان مدت گام‌های مؤثری برای اعتلای آموزش به دانش پژوهان در کلیه مجموعه‌های‌آموزشی و پژوهشی برداشته‌‌ایم.
دریادار خانزادی با تأکید بر اهمیت به روز رسانی امکانات مراکز آموزشی و مهارتی این نیرو با تغییرات تکنولوژی روز دنیا، گفت: مهیا کردن تجهیزات به روز برای مجموعه‌های آموزشی در اولویت و ضرورت دارد.
وی با بیان اینکه امکانات خوبی از نظر فضای آموزشی و فیزیکی در این مجموعه  وجود دارد، افزود: با حضور فرماندهان و اساتید توانمند در تمام حوزه‌های علمی، نظامی و آموزشی، این مرکز ظرفیت بالایی برای ایفا و گسترش آموزش‌های دریایی در کشور را دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی