[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

دست فارس در حنای اعتبارات ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری فارس گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تا پایان سال ۹۸، هفت هزار و ۸۴۳ پروژه در بخش‌های مختلف استان فارس به بهره‌برداری رسیده است.
امیرحسین جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروژه‌ها با اعتباری بیش از ۳۵۱ هزار و ۹۵۶ میلیارد ریال در ۳۶ شهرستان استان به بهره‌برداری رسیده است.
وی ادامه داد: این پروژه‌ها در بخش‌های امور آب آشامیدنی، راه‌های اصلی، فرعی، روستایی و عشایری، فضاهای آموزشی و فرهنگی آموزش و پرورش، امور آموزشی، فرهنگی، هنری و رفاهی مراکز آموزش عالی و سازمان‌های فرهنگی و هنری، امور بهداشت و درمان، امور برق، عمران شهری و روستایی، مسکن شهری و روستایی، امور ورزشی، طرح‌های تولیدی بخش صنعت و کشاورزی و سایر پروژه‌های عمرانی، زیربنایی، خدماتی و رفاهی بوده است.
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری فارس گفت: همچنین سه هزار و ۳۷ پروژه نیمه تمام با اعتبار مبادله شده ۲۱ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۹۱ میلیون ریال در استان وجود دارد که آخرین تخصیص صورت گرفته به این پروژه‌ها هفت میلیون و ۷۷۸‌هزار و ۵۷۹ میلیون ریال بوده است.
جمشیدی افزود: درصد پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نیمه‌تمام استان به این صورت که یک هزار و ۱۱۸ پروژه تا ۱۰ درصد، یک هزار و ۳۶ پروژه بین ۱۰ تا ۳۰ درصد، ۴۳۱ پروژه بین ۳۰ تا ۵۰ درصد و ۴۵۲ پروژه بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
جمشیدی بیان کرد: در هفته دولت و دهه مبارک فجر امسال نیز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از تعداد قابل توجهی از پروژه‌ها در نقاط مختلف استان خواهیم بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی