[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

تکمیل و تجهیز ساختمان آتش‌نشانی فاز ۲ صدرا، روزنامه شیراز نوین

دکتر پرنیان شهردارصدرا با اشاره به علل و عوامل بروز آتش‌سوزی‌های ‌اخیر از تکمیل و تجهیز ساختمان شماره 2 آتش‌نشانی واقع در فاز دوم صدرا و همچنین خرید تجهیزات پیشرفته ساختمان آتش‌نشانی خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا، دکتر پرنیان در ارتباط با علل و عوامل بروز آتش‌سوزی‌های‌اخیر گفت: امسال تاکنون 68 مورد حریق به ایستگاه عملیاتی و آتش‌نشانی صدرا گزارش شده است که 19 مورد آن عمدی بوده است. وی حریق‌های ‌ایجاد شده را شامل منابع طبیعی، مزرعه، خار و خاشاک و حریق‌های‌منزل، خودرو، اماکن عمومی دانستند که با تلاش آتش‌نشانان اطفاءحریق شده است. وی تصریح کرد: متأسفانه به علت تعمیر ساختمان آتش‌نشانی پس از خسارات وارده در اغتشاشات آبان‌ماه 98، سرعت پیشبرد اهداف برنامه‌ریزی شده کاهش یافت اما بحمدالله تاکنون اقداماتی نظیر تأمین امکانات آموزشی و بالابردن آمادگی جسمانی پرسنل آتش‌نشانی، خرید تجهیزات انفرادی نیروهای عملیاتی، خرید تجهیزات عملیاتی آتش‌نشانی و نصب درب کرکره جلو آشیانه انجام شده است. وی در خصوص برنامه‌های‌آتی و فعالیت‌های‌در دست اجرا جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر و سریع‌تر به شهروندان گفت: تکمیل و تجهیز ساختمان شماره 2 آتش‌نشانی در فاز 2 صدرا، خرید یک دستگاه نردبان هیدرولیکی 32 متری امداد و نجات و همچنین خرید خودرو اطفایی و امدادی نیز در دست اقدام است.
پرنیان در پایان افزود: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی با حضور به هنگام در اماکنی که حادثه رخ داده است با نجات جان و مال شهروندان همواره عملکردی قابل توجه داشته است اما آرزومندیم روزی فرا برسد که در شهر شاهد هیچ حادثه‌ای نباشیم و این امر زمانی محقق می‌گردد که بتوانیم در وظیفه اصلی و پنهان ما که همان ارتقاء آگاهی به شهروندان است موفق عمل کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی