[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

دشمنان هزینه بی‌ثبات نشان دادن ایران را پرداخت خواهند کرد، روزنامه شیراز نوین

سرلشکر رشید گفت: به عنوان فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) از میدان رزمایش نیروی دریایی سپاه اعلام کرده و به دشمنان‌مان هشدار می‌دهیم که به طور قطع هزینه بی‌ثبات نشان دادن ایران را پرداخت خواهند کرد.
به گزارش  ایسنا به نقل از سپاه نیوز،  سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا‌(ص) در حاشیه برگزاری مرحله نهایی رزمایش مشترک پیامبر اعظم ۱۴ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از صبح سه‌شنبه در منطقه عمومی خلیج فارس و دریای هرمز در حال برگزاری است، گفت: خداوند متعال را شاکریم که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در جهت ارتقای توان رزم در مقابله با تهدیدات دائماً در حال تلاش هستند.
وی افزود: مدت یک هفته است که فرماندهان نیروهای مسلح در ارتش و سپاه یک رزمایش بسیار گسترده و مشترک در منطقه وسیعی از خلیج فارس و تنگه هرمز و دریای عمان را در حال طرح ریزی و اجرا دارند.
سرلشکر رشید در ادامه تأکید کرد: به عنوان فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا از این صحنه و میدان رزمایش نیروی دریایی سپاه اعلام کرده و به دشمنان‌مان هشدار می‌دهیم که به طور قطع هزینه بی‌ثبات نشان دادن ایران را پرداخت خواهند کرد. فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) در پایان اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و مؤلفه‌های قدرت‌، در زمان و مکان مناسب، پاسخ محکم و قوی به تهدیدات و اقدامات بی‌ثبات ساز دشمن خواهند داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی