[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: حرکت جهاددانشگاهی رو به جلو و اثرگذار بوده است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی طی سال‌های اخیر، حرکت رو به جلو و اثرگذاری در حوزه‌های مختلف خصوصاً پژوهش‌های مهندسی و علوم انسانی داشته است.
دکترعنایت‌الله رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تبریک چهلمین سال تأسیس جهاددانشگاهی، بیان کرد: این نهاد انقلابی  با انگیزه خدمت‌رسانی و تحول در آموزش عالی کشور ایجاد شد و به مرور زمان خدمات بسیار خوبی در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی انجام داده است که تداوم دارد.
استاندار فارس خاطرنشان کرد: اقدامات و خدمات جهاددانشگاهی در حوزه علمی و فناوری به ویژه در سلول‌های بنیادی، هوا فضا، علوم پزشکی، داروسازی، واکسن‌ها و...تقدیم جامعه علمی کشور کرد که حرکت بسیار خوب و ارزنده‌ای بود. او با بیان اینکه جهاددانشگاهی طی چهاردهه گذشته تعداد زیادی نیروهای قابل و شایسته تربیت و به جامعه علمی کشور به معرفی کرده است، افزود: جهاددانشگاهی از گذشته تاکنون همکاری و ارتباط بسیاری خوبی با مؤسساتی چون رازی و رویان داشته و اکنون جایگاه بسیار خوبی در کشور دارد. استاندار فارس خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی فارس نیز اقدامات قابل توجهی در کارنامه خوب به ثبت رسانده، هر چند انتظار فعالیت بیشتری از آنها داریم اما در مقابل تلاش کرده‌ایم هرکجا نیاز به حمایت داشته‌اند، دریغ نکنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی