[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

اشتغال با حکم قضایی ، روزنامه شیراز نوین

به هیچ عنوان نباید حتی یک نفر کارگر واحدهای صنعتی از کار بیکار شود و در سال «جهش تولید» دادگستری فارس تمام تلاش خود را در راستای عملی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» با جدیت هر چه تمام به کار گرفته است.
در راستای رفع موانع تولید رئیس کل دادگستری استان فارس، برخی ازمعاونان قضایی دادگستری استان فارس، رئیس حوزه قضایی زرقان، فرماندار و برخی از مسئولان اجرائی  این شهرستان ضمن بازدید از پالایشگاه نفت شیراز و کارخانجات صنعتی کاغذسازی زاگرس فارس به بررسی مشکلات حقوقی این پالایشگاه و واحد صنعتی پرداختند. به گزارش روابط عمومی دادگستری فارس حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس در این جلسه با تبریک اعیاد قربان وغدیر شهرستان زرقان را یکی از حساس‌ترین شهرها به خصوص در زمینه فعالیت‌های‌صنعتی و اقتصادی دانست و گفت: زرقان به لحاظ صنعتی یکی از مهم‌ترین شهرهای استان فارس بوده و به منظور بررسی مشکلات حقوقی و رفع موانع تولید و همچنین افزایش ظرفیت کارخانجات و واحدهای صنعتی برای پیگیری هر چه بیشتر در سال جاری بازدیدهای متعددی از واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان داشته‌ایم.
رئیس ستاد اجرای سیاست‌های‌اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فارس در جلسه مجتمع پالایشگاه نفت شیراز به برنامه‌ریزی‌های‌متعدد و پیگیری دادگستری فارس به خصوص بعد از سفر ریاست معظم قوه‌قضائیه به استان اشاره کرد و گفت: با تلاش و پیگیری ستاد اجرای سیاست‌های ‌اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فارس بسیاری از فعالیت‌های‌اقتصادی از جهات کمی و کیفی جهش داشته است. حجت الاسلام والمسلمین موسوی تصریح کرد:  دادگستری استان فارس در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» در سال «جهش تولید» و نیز پیگیری اجرای دستورات ریاست معظم قوه‌قضائیه به استان فارس  با حساسیت هر چه بیشتر پیگیر مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی به ویژه بررسی مشکلات حقوقی و رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل می‌باشد. وی از پیگیری و نگاه ویژه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های‌اقتصاد مقاومتی  دادگستری استان فارس به شهر شیراز و شهرستان زرقان  نیز اشاره و خاطرنشان کرد: از سوی این ستاد واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل تولیدی و صنعتی استان فارس شناسایی شده است و در صدد هستیم با کمک مقامات اجرایی  و ضمن رایزنی و مشورت با وزیر صمت و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در سفری که به  استان دارند موانع مشکلات  این واحدهای صنعتی را برطرف نمائیم. وی ابراز امیدواری کرد و گفت: با ثبت و جمع آوری دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و پیشنهادات همکاران قضایی در ستاد پیگیری اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی دادگستری استان  وتعامل و همکاری با  مسئولان اجرائی،  کارگاه‌های‌تولیدی زودبازده، واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی نیمه‌تعطیل و تعطیل را راه‌اندازی کرده و سبب اشتغال جوانان شویم. وی تصریح کرد: مهم‌ترین دغدغه ما در این ستاد، پیگیری واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه تعطیل و جلوگیری ازتعطیل شدن این واحدهای تولیدی است و به هیچ عنوان نباید حتی یک نفر کارگر این واحدهای صنعتی از کار بیکار شود و در سال «جهش تولید» دادگستری فارس  تمام تلاش خود را در راستای عملی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» بویژه در این خصوص با جدیت هر چه تمام به کار گرفته است. وی به پالایشگاه نفت شیراز نیز اشاره کرد و گفت: این پالایشگاه از سال 1352 راه اندازی و در حال حاضر دارای ظرفیت  روزانه 60هزار بشکه نفت می‌باشد و امیدواریم با تلاش مسئولان این پالایشگاه و تعامل با فرماندار و رئیس حوزه قضایی زرقان شاهد افزایش ظرفیت تولید این پالایشگاه نفت کشور باشیم و ضمن خودکفایی استان فارس در این خصوص شاهد رونق اقتصادی کشور و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شویم. گفتنی است در ادامه مسئولان قضایی استان فارس، فرماندار زرقان و سایرمسئولان اجرائی ضمن بازدید از کارخانه در حال احداث کاغذسازی زاگرس فارس به بررسی مشکلات حقوقی این واحد صنعتی با ظرفیت اشتغال مستقیم برای بیش از  600نفر پرداختند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی