[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

دیاباته: کارمن با استقلال تمام نشده است، روزنامه شیراز نوین

شیخ دیاباته مهاجم استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص پیروزی این تیم مقابل پارس جنوبی جم اظهارداشت: بازی خوبی را مقابل پارس جنوبی جم انجام دادیم و مستحق کسب این پیروزی بودیم امیدوارم که بتوانیم در بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل همین روند را ادامه دهیم.
مهاجم استقلال در خصوص گلزنی‌اش در این بازی ادامه داد: تشنه گلزنی هستم و دوست دارم در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشم از اینکه توانستم باز هم برای استقلال گلزنی کرده و هواداران این تیم را خوشحال کنم از خودم راضی هستم البته درست است که هواداران استقلال در ورزشگاه حضور ندارند اما آنها با قلب‌شان ما را دعا می‌کنند تا بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم.
دیاباته در خصوص اینکه وی با این گل در کورس بهترین مهاجمان لیگ قرار گرفت، خاطرنشان کرد: هنوز کارمان با استقلال تمام نشده است و می‌خواهم همچنان برای این تیم گلزنی کنم. هواداران استقلال در این فصل خیلی با من لطف داشتند و من باید پاسخگوی این همه اظهار لطف باشم.
دیاباته در خصوص اینکه استقلال به رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر رسید اذعان داشت: حق استقلال بیش از اینهاست ما در خیلی از بازی‌ها دچار بدشانسی شدیم در غیر این صورت می‌توانستیم حتی به جایگاه بالاتری هم برسیم اما در حال حاضر چیزی که خیلی مهم است حفظ این رتبه است امیدوارم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.
دیاباته در خصوص دیدار مقابل سپاهان گفت: بازی بسیار سختی است آنها تیم خوبی را ساخته‌اند و در بازی رفت مقابل ما یکی از بهترین بازی‌های لیگ امسال را شاهد بودیم. باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیم تا سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی