[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

رضاوند: پیروزی مقابل پارس جنوبی از نان شب واجب‌تر بود، روزنامه شیراز نوین

هافبک تیم فوتبال استقلال می‌گوید که پیروزی تیمش مقابل پارس جنوبی جم از نان شب هم واجب‌تر بوده است.
آرش رضاوند هافبک تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره پیروزی تیمش مقابل پارس جنوبی جم در بازی معوقه هفته بیست و سوم رقابت‌های‌لیگ برتر گفت: بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم خوب هم تمام کنیم. فرصت‌های‌گلزنی زیادی خلق کردیم و موفق شدیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. سه امتیاز این بازی برای ما از نان شب واجب‌تر بود چون باید این بازی را می‌بردیم و خدا را شکر این اتفاق هم افتاد و موفق شدیم با پیروزی مقابل پارس جنوبی جایگاه بهتری در جدول به دست بیاوریم. او درباره فشارهایی که بعد از بازی مقابل نساجی روی کادر فنی و بازیکنان استقلال بود، اظهار کرد: در بازی با نساجی من حضور نداشتم اما من وقتی که داشتم بازی را می‌دیدم، تیم ما شروع خیلی خوبی مقابل نساجی داشت و شرایط خوبی داشتیم اما از وسط زمین گلی خوردیم که هیچکس آن را باور نمی‌کرد و آن گل موجب شد شیرازه تیم از هم بپاشد و بازی به تساوی کشیده شود اما ما در این بازی توانستیم جبران کنیم و مقابل پارس جنوبی سه امتیاز مهمی را به دست آوریم.
هافبک تیم فوتبال استقلال درباره فشارهایی که از درون و بیرون، به روی بازیکنان و کادر فنی تیم وارد می‌شود، خاطرنشان کرد: من به اینکه این فشارها از درون یا بیرون است، کاری ندارم اما اینجا استقلال است و نتیجه نگرفتن موجب ایجاد فشارهای مختلفی از سوی هواداران و دیگران می‌شود چون بالاخره استقلال تیم بزرگی است و این شرایط را برای بازیکنان سخت می‌کند اما باید با قدرت کار را جلو برد تا بتوانیم به موفقیت برسیم. 
رضاوند درباره آینده تیم استقلال در رقابت‌های‌لیگ برتر و جام حذفی با توجه به شرایط تیمش گفت: ما بعد از کرونا، طبیعی بود که سه ماه با تیم تمرین نداشتیم و اوایل کار مقداری به مشکل خوردیم اما شرایط تیم روز به روز دارد بهتر می‌شود و در بازی مقابل پارس جنوبی هم دیدید که تیم چقدر توانست موقعیت‌سازی کند و بازی روان و خوبی ارائه دهد. خدا را شکر شرایط برای ما بهتر شده است و ما هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که بتوانیم نتیجه و جایگاه  خوبی در لیگ برتر به دست بیاوریم و در جام حذفی بتوانیم یک نتیجه بسیار خوبی کسب کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی