[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

اجرای پنج پروژه عمرانی با رویکرد شهروندمحوری ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سروی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: شناسایی فضاهای رها شده و بلا استفاده شهری در سطح منطقه چهار در دستور کار منطقه می‌باشد، که در طول  *هشت ماه گذشته در کنار دیگر پروژه‌ها* عملیات عمرانی پنج پروژه در راستای موارد مذکور در سطح منطقه چهار آغاز شد.
وی افزود: مجموع مساحت  این پروژه‌ها 27 هزار متر مربع می‌باشد که شامل  ساماندهی ضلع شمالی حاشیه بلوار رحمت حد فاصل بلوار سفیر به طرف خیابان صفایی شمالی، پارک محله تل‌‌بادی، طراحی و بهسازی پارک محله جانبازان، باز آفرینی فضای شهری بلوار عدالت جنب تقاطع غیر همسطح عدالت و همچنین فضای زیرین پل شهدای کشن می‌باشد که سه پروژه به اتمام رسیده و دو پروژه دیگر در حال اجرا ست. 
مهندس سروی ادامه داد: از اهداف مهم اجرای اینگونه پروژه‌ها، این است که بتوانیم حیات اجتماعی را به این محیط‌ها  بازگردانیم و این امر سبب شود شهروندان درعرصه‌های عمومی گرد هم آمده و فضاهایی سرزنده، مطلوب و جذاب برای آنها فراهم شود. 
سروی گفت: علاوه بر موارد ذکر شده،  از اهداف دیگر اجرای این پروژه‌ها می‌توان به رفع نقاط بی‌دفاع شهری، ارتقا آرامش شهروندان،  زیباسازی محیط، ارتقا تعاملات اجتماعی ساکنان و همچنین نوسازی فضای شهری اشاره کرد. 
وی درپایان گفت: امیدواریم با این رویکرد و با شناسایی این فضاها و همچنین با طراحی مناسب نسبت به بوجود آمدن فضای سرزنده، کارآمد و پویا برای شهروندان در منطقه چهار اقدام و رضایت شهروندان را بیش از پیش فراهم آوریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی