[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

محور شیراز-كرونی تعریض می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

عملیات بهسازی محور شیراز-كرونی با هدف ارتقای ایمنی و تسهیل در تردد با حضور مهندس علیرضا سیاهپور مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس آغاز گردید.
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، مهندس علیرضا سیاهپور در حاشیه آغاز این طرح گفت: این طرح در راستای تردد ایمن و روان (با رویكرد كاهش تصادفات و تسهیل در تردد) با اعتبار 45میلیارد ریال و در مدت 4ماه اجرا می گردد.
وی در خصوص جزئیات اجرایی این طرح تصریح كرد: در این طرح با اجرای تعریض محور و تفكیك ترافیک عبوری رفت و برگشت، ایمن سازی تردد وسایل نقلیه ارتقاء می‌یابد.  مهندس سیاهپور اضافه كرد: این عملیات اجرایی شامل خاكبرداری، خاكریزی، بیس، ساب‌بیس، آسفالت و نصب علائم می باشد و با توجه به نقش اجرای طرح در بهبود ایمنی تردد مردم منطقه، سعی شده با استفاده از توان عملیاتی مجموعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، در کمترین زمان ممکن این طرح به بهره‌برداری برسد. 
گفتنی است که استان فارس با 17 هزار کیلومتر راه (بدون لارستان) شامل بیش از 1380 کیلومتر بزرگراه، 2 هزار و 200 کیلومتر راه اصلی، 2 هزار و 800 کیلومتر راه فرعی، نزدیک به 11 هزار کیلومتر راه روستایی، 2 هزار و 500 کیلومتر راه شریانی و... از جمله استان‌های مهم در حوزه حمل و نقل جاده‌ای کشور است که همه ساله خدمات شایانی را در این بخش به کاربران جاده‌ای ارائه می‌نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی