[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

راه جنوبی اعتبار می‌گیرد، روزنامه شیراز نوین

نوبخت: اعتبار مورد نیاز بزرگراه دشت ارژن - ابوالحیات فارس تأمین می‌شود

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در صورت تکمیل پروژه بزرگراه دشت ارژن - ابوالحیات فارس تا پایان اسفندماه ۹۹، تمام اعتبار باقی‌مانده این پروژه از سوی سازمان برنامه و بودجه تأمین و پرداخت خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی فارس، محمد باقر نوبخت، عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه بزرگراه دشت ارژن- ابوالحیات در جمع خبرنگاران افزود: این پروژه نه تنها برای جنوب که به بوشهر و خوزستان مرتبط می‌شود بلکه به کهگیلویه و بویراحمد هم از همین مسیر متصل می‌شویم و بنابراین یک گلوگاه بسیار حساس است.
وی ادامه داد: اگر این ۲۳ کیلومتری که بین دشت ارژن و تنگه ابوالحیات در حال حاضر در دست طراحی داریم بر اساس قولی که دست‌اندرکاران پروژه داده‌اند حداکثر تا پایان اسفند ۹۹ تکمیل شود علاوه بر کاهش ۴۰ تا ۴۵ کیلومتری زمان سفر، از نظر ایمنی و سلامت مسافران نیز بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
نوبخت اظهار داشت: بر اساس توافق‌نامه‌ای که با استاندار فارس امضا خواهیم کرد، بخشی از اعتبار مورد نیز این پروژه پرداخت خواهد شد و باقی‌مانده اعتبار آن را در صورت بهره‌برداری تا پایان سال ۹۹، پرداخت خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی