[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

تأمین سرپناه مناسب یک حق اجتماعی برای همه روستاییان است، روزنامه شیراز نوین

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه تأمین سرپناه مناسب یک حق اجتماعی برای همه روستاییان است، گفت: دولت می‌کوشد در قالب برنامه توسعه اجتماعی، اقتصادی و همچنین با اجرای برنامه‌های جانبی و کوتاه مدت سرپناه مناسب برای روستاییان و اقشار آسیب‌پذیر و محروم جامعه که شریف‌ترین طیف اجتماعی قلمداد می‌شوند، تأمین نماید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، محمد باقر نوبخت در حاشیه آغاز عملیات اجرایی سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن ویژه محرومین در مناطق روستایی استان فارس در روستای دودمان شیراز اظهار داشت : در شرایط کنونی که تأمین بودجه‌های‌جاری و عمرانی کشور با مشکلاتی همراه است دولت رسیدگی به امور محرومین و اقشار آسیب پذیر جامعه را فراموش نکرده و ان را به عنوان خدمت به یکی از شریف ترین اقشار اجتماع در اولویت قرار داده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دولت باید دارو، غذا، حقوق کارمندان و یارانه‌ها را تأمین کند، افزود: سازمان برنامه و بودجه هر ماه سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان یارانه، ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان حمایت‌های‌معیشتی و ۳۰‌هزار میلیارد تومان نیز حقوق کارکنان دولت را پرداخت می‌کند. 
مهندس عطا لله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در این برنامه اظهار داشت: برای مقاوم‌سازی این واحد مسکونی و واحد‌های‌مشابه ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات کم بهره و ۸۰ میلیون ریال کمک بلا عوض به صاحب خانه داده شده است. این واحد مسکونی با رعایت آموزه‌های‌مهندسی و استفاده از مصالح استاندارد قابلیت مقاومت در برابر سیل، زلزله و حوادث غیر مترقبه را دارد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی