[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

اشتغال سرخط اخبار ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اجرای ۳۸ پروژه با ویژگی جهش تولید در فارس، خاطرنشان کرد: اگر با مشارکت بخش خصوصی امسال یکهزار و ۳۵۱ میلیارد تومان سرمایه گذاری اعتباری برای اجرای این پروژه‌ها انجام شود، بالغ بر ۵ هزار و ۳۵ فرصت شغلی در این استان ایجاد خواهد شد. به گزارش شیراز نوین به نقل از ایسنا محمدباقر نوبخت عصر پنج‌شنبه ۹ مرداد در شورای اقتصاد مقاومتی فارس بیان کرد: موضوعات و مشکلات این استان به صورت ویژه دسته‌بندی شده‌ و در راستای برطرف شدن آنها می‌توان پروژه‌هایی با ویژگی جهش تولید را بهره‌برداری کرد. او گفت: تاکنون ۳ هزار و ٣٠٠ میلیارد تومان از ۵۵ پروژه‌ای که در فارس در پی سفر رئیس‌جمهوری به استان با اعتباری بالغ بر ۱ هزار میلیارد تومان مصوب شده بود، تخصیص داده شده است.
معاون رئیس‌جمهور افزود: در راستای تکمیل پروژه‌های ناتمام فارس بالغ بر یکهزار و ٢٠٠ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که البته برای تکمیل پروژه آزاد راه شیراز- اصفهان نیز ٣٠٠ میلیارد تومان باید تخصیص یابد. نوبخت با بیان اینکه ١۵ پروژه در استان فارس با اعتبار دو هزار و ۳۷۰ میلیارد تومانی امکان تکمیل شدن دارند، خاطرنشان کرد: برای تکمیل پروژه‌های جهش تولید با صدور مجوز، امکان برداشت ٨٠ هزار میلیارد تومان از منابع مالی دولت وجود دارد.
او در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کشور در شرایطی متمایز نسبت به گذشته قرار دارد، اظهار کرد: وجود تحریم‌ها موجب شده تا توانمندی‌های کشور بیش از گذشته شکوفا شوند و ایران پس از تحریم‌ها با سرعت بیشتری در مسیر توسعه قرار بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی