[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

چیرو در آستانه تصاحب کفش طلا، روزنامه شیراز نوین


جنگ دریافت کفش طلا در هفته‌های‌اخیر در فوتبال اروپا به اوج رسیده و حالا به نظر می‌رسد بر خلاف انتظار چیرو ایموبیله برنده این جایزه لقب گیرد. ستاره ایتالیایی و باتجربه بیانکوچلستی در هفته ماقبل پایانی سری آ موفق شد باز هم گلزنی کرده و این‌بار دروازه برشا را باز کند تا فاصله‌ای با دریافت این جایزه بزرگ نداشته باشد. 
چیرو ایموبیله با زدن سی و پنجمین گل این فصل خود در رقابت‌های‌لیگ از لواندوفسکی با 34 گل عبور کرد و حالا تنها کریستیانو رونالدو می‌تواند با درخشش خیره کننده کفش طلا را از ایموبیله بگیرد.
رونالدو تنها دو بازی دیگر فرصت دارد و باید حداقل 4 گل به ثمر برساند و البته ستاره لاتزیو نیز در بازی پایانی موفق به گلزنی نشود تا این جایزه به هر دو بازیکن برسد. روزی که رابرت لواندوفسکی از دورتموند جدا شده و راهی بایرن مونیخ شد، باشگاه آلمانی چیرو ایموبیله را به عنوان جانشین جذب کرد و البته این بازیکن در بوندسلیگا توفیقی نداشت.
در ادامه همین روند در سویا نیز تکرار شد و چیرو ایموبیله آنجا نیز نتوانست عملکرد خوبی ارائه دهد. اما حالا روزگار چرخ خورده و این بازیکن حالا احتمالاً بهترین جایزه فردی لواندوفسکی را از آن خود خواهد کرد. فقط گونسالو ایگواین با 36 گل در فصل 2015-16 بیشتر از ایموبیله در طول یک فصل سری آ در تاریخ موفق به گلزنی شده و ستاره لاتزیو هفته آخر می‌تواند این رکورد را نیز از آن خود کند.
این در حالیست که تا چندی قبل بسیاری لواندوفسکی را بخت اول دریافت جایزه توپ طلا می‌دانستند، اما منتفی شدن جایزه از سوی فرانس فوتبال این شانس را از او گرفت و حالا ایموبیله باعث شد بخت دریافت جایزه توپ طلا نیز از دست برود؛ چه چیزی از این بدتر برای ستاره لهستانی؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی