[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

سیروس پاک فطرت مدیرعامل شبکه مجمع خیرین استان فارس شد، روزنامه شیراز نوین

سیروس پاک‌فطرت به اتفاق آرا از سوی هیئت مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل این مجمع انتخاب شد.
رئیس هیئت‌مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شبکه مجمع خیرین استان فارس حدود دو سال است سیر مراحل قانونی را از طریق تأیید استانداری و اداره ثبت شرکت‌ها را پشت سرگذاشته ودیروز با حضور بیش از ۳۰ نفر از خیرین و نخبگان به نمایندگی از سوی ۱۱ مؤسسه مجامع و انجمن‌های‌خیریه و خیریه‌ها تشکیل شده است. دکتر محمد هادی ایمانیه به تشریح اهداف تشکیل شبکه مجمع خیرین استان فارس اشاره و تصریح کرد: ساماندهی کمک‌های خیران، شناسایی و اولویت‌بندی کمبودها و نیازهای استان، ایجاد بانک اطلاعاتی، هم‌افزایی و ارتباط گیری با مقامات و مسئولان استانی و کشوری، استفاده از توان موجود موسسات عضو و غیر عضو از اهداف شبکه مجمع خیران استان فارس است. وی با بیان اینکه جلوگیری از موازی کاری مؤسسات خیریه یکی دیگر از مهم‌ترین اهداف شبکه مجمع خیرین فارس است خاطرنشان کرد: پیگیری نیازمندی‌های مؤسسات عضو به صورت مشترک از جمله این اهداف و مواردی است که در دستور کار قرار می‌گیرد.
رئیس هیئت مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس اظهار امیدواری کرد: با مشارکت و همکاری مدیران ارشد استان و نمایندگان مجلس بتوانیم قوانینی که جهت سهولت کار خیر و خیرین را تسهیل می‌کنند را مصوب و همچنین قوانینی که نیازمند اصلاح است را شناسایی و پیگیری کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی