[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

ضرورت ارائه خدمات هر چه بهتر بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان ، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس با تأکید بر لزوم ارائه خدمات هر چه بهتر بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان و کسب رضایت هر چه بیشتر قشر فرهنگی گفت: سیاست کنونی ما تلاش درتوسعه مراکز خدمات درمانی، بیمارستانی و پلکلینیکی تحت پوشش این بیمه است تا بتوانیم بهترین خدمات را به همکاران در سراسر استان ارائه دهیم.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محسن کلاری گفت:  با جلسات و مکاتباتی که اداره کل آموزش و پرورش استان با بیمه تکمیلی درمان ( بیمه آتیه سازان ) داشته نتایج خوبی به دست آمده است. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس با تأکید بر لزوم افزایش گستره درمانگاه‌ها و مراکز خدمات درمانی برای  ارائه خدمات هر چه بهتر به فرهنگیان گفت:  در این راستا باید مراکزی معتبر با ارائه خدمات با کیفیت در لیست این بیمه گر قرار گیرد که آنها قول دادند و بسیاری از  مراکزی را که فرهنگیان متقاضی بودند به این لیست اضافه نمودند و خدماتی که باید انجام می‌شده و در خرداد ماه قراراداد بسته می‌شده را  سعی کردند  چند هفته زودتر ارائه خدمات دهند.
کلاری با اشاره به قول مساعد بیمه آتیه سازان در رفع نارضایتی فرهنگیان گفت : ما به بیمه آتیه سازان اعلام کردیم که باید رضایت و تأمین خاطر فرهنگیان را در ارائه خدمات درمانی بیش از پیش انجام دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی