[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

اعلام کمبودهای حوزه فرهنگ به مجلس یازدهم ، روزنامه شیراز نوین

اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه لارستان بزرگ علی‌رغم همه کمبودها به ویژه در زمینه مالی، کارکردهای فرهنگی و هنری چندین برابری را از خود نشان داده‌اند. این کارکرد البته به هم‌گامی هنرمندان، فرهنگوران و به ویژه خیرین فرهنگی برمی‌گردد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در نشستی با حضور حسین حسین‌زاده، نماینده مردم لارستان بزرگ در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و رؤسا و نمایندگان اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان‌های لارستان بزرگ شامل لار، مهر، خنج و اوز به بررسی مسایل و مشکلات فرهنگی و هنری پرداختند. صابر سهرابی در این نشست با اشاره به گستره جغرافیایی، تعداد شهرستان و جمعیت استان فارس مسایلی چون کمبود بودجه‌های فرهنگی و هنری، کمبود نیروی انسانی، کمبود زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‎افزاری را از دغدغه‌های جدی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس دانست. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس همچنین گفت: اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه لارستان بزرگ علی‌رغم همه کمبودها به ویژه در زمینه مالی، کارکردهای فرهنگی و هنری چندین برابری را از خود نشان داده‌اند. این کارکرد البته به هم‌گامی هنرمندان، فرهنگ‌وران و به ویژه خیرین فرهنگی برمی‌گردد.
حسین‌زاده نیز در این نشست به پیگیری این مشکلات فرهنگ و هنر فارس تا برطرف شدن کمبودها به ویژه کمبود نیروی انسان و تکمیل پروژه‌های عمرانی به عنوان زیرساخت‌های فرهنگی و هنری تأکید نمود.
نماینده مردم لارستان بزرگ در مجلس شورای اسلامی همچنین از فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا با شناساندن بیش از پیش شخصیت‌های فرهنگی و هنری فارس که بسیاری از آنان گمنام مانده‌اند، از ظرفیت فرهنگی و هنری آنان نیز بتوان بهره گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی