[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

قلب مقابله با کرونا در آزمایشگاه می‌‌تپد، روزنامه شیراز نوین

  محمد شبیری- گروه خبر 
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف بررسی نحوه ارایه خدمت در آزمایشگاه تشخیصی کووید۱۹ مرکز بهداشت شهدای والفجر، از این آزمایشگاه بازدید کرد. 
معاون بهداشت دانشگاه در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌‌های‌کارکنان آزمایشگاه‌ تخصصی کرونا ویروس در تشخیص و مقابله با کرونا گفت: با شیوع این ویروس، کادر درمان، پرستاران، پزشکان و کارکنان آزمایشگاه‌ با ایثار و از خودگذشتگی برای خدمت به شهروندان تلاش کردند و همچنان این تلاش‌ها تا نابودی کامل این ویروس ادامه دارد. دکتر «عبدالرسول همتی» ضمن بازدید از بخش‌های‌مختلف این آزمایشگاه شامل پذیرش، جوابدهی، استخراج و بخش فنی Real Time ، نحوه ارائه خدمت و چالش‌ها و نیازمندی‌های‌آزمایشگاه را مورد بررسی قرار داد.
او اظهار داشت: قلب پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در آزمایشگاه می‌‌تپد و همه ما باید در این شرایط حساس جامعه، قدردان تلاش‌های ‌فعالان این عرصه باشیم.
دکتر «محمدجواد لولیا» مدیر شبکه و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه نیز در این بازدید گفت: کارکنان زحمتکش و خدوم آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس مرکز بهداشت شهدای والفجر، نقش کلیدی در شناخت و درمان کرونا ایفا کردند که باید قدردان زحمات و از خودگذشتگی‌های ‌این بازوان پرتوان در خط مقدم مبارزه با کرونا باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی