[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

مشکلات بخش حمل و نقل مسافر فارس بررسی شد، روزنامه شیراز نوین

نشست شورای حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با حضور مهندس سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس و مدیران  و دست اندرکاران انجمن‌های‌صنفی بخش مسافر با رویکرد بررسی و حل چالش‌های‌پیش روی حمل و نقل جاده‌ای مسافر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، سیاهپوردر جلسه حل مشکلات رانندگان و شرکت‌های‌بخش حمل و نقل عمومی مسافر برون شهری که با حضور نمایندگان آنها و مدیران انجمن‌های‌صنفی حمل و نقل مسافر برگزار شد، گفت: خدمات قابل ارائه  بر اساس شرایط موجود به نحو مطلوب صورت گیرد و مطالبات شرکت‌ها، مالکان و رانندگان با دقت بررسی و راه‌حل‌های ‌عملی جهت رفع ارائه گردد.
وی ادامه داد: سه مؤلفه در حمل و نقل جاده‌ای مسافر در پایانه‌های‌مسافری وجود دارد که عبارتند از شرکت، مالک و راننده، که هر سه نیاز به ارتقا، بهبود عملکرد و برنامه‌ریزی دقیق تر دارند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس افزود: تمام مطالبات بخش حمل و نقل جاده‌ای از دغدغه‌های دولت است و بصورت جدی در جهت رفع موانع و ایجاد نظم اقدام می‌کنیم. در این نشست مدیران شرکت‌ها، انجمن‌های‌شرکت‌ها و انجمن‌های‌صنفی رانندگان مشکلات و دغدغه‌های‌خود را عنوان و پیشنهادات خود را به مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس به عنوان متولی بخش حمل و نقل جاده‌ای استان ارائه کردند و خواستار افزایش تعامل دوطرفه شدند. این گزارش حاکی از آن است که فارس با بیش از 3 هزار و600 ناوگان، نزدیک به 7 هزار راننده فعال در بخش حمل و نقل مسافر و 52 پایانه مسافری از جمله استان‌های بسیار مهم کشور در این حوزه می‌باشد که همه ساله سهم بسیار و خدمات شایانی در جابه‌جایی مسافر ارائه می‌نماید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی