[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

سانچو در یک قدمی منچستر، روزنامه شیراز نوین

نشریه ایندیپندنت ادعا کرد که باشگاه بروسیا دورتموند با انتقال جیدون سانچو به منچستریونایتد موافقت کرده است. 
 به نظر می‌رسد کشمکش‌ها بر سر جیدون سانچو رو به اتمام است و این ستاره جوان انگلیسی فصل بعد برای منچستریونایتد توپ خواهد زد. 
پس از قطعی شدن سهمیه منچستریونایتد در لیگ قهرمانان، این باشگاه تلاش‌ها برای جذب جیدون سانچو را جدی تر کرد. دورتموند مدت‌ها حاضر به مذاکره نبود و تنها راه انتقال این ملی‌پوش انگلیسی را پرداخت 111 میلیون یورو از سوی یونایتد می‌دانست اما طبق ادعای ایندیپندنت، سران دورتموند با کاهش این مبلغ به 66 میلیون یورو موافقت کرده اند؛ هرچند یونایتد رقم باقیمانده(45 میلیون یورو) را باید به صورت بندهای متغیر پرداخت کند.
به عبارتی رقم نهایی انتقال ممکن است به همان 111 میلیون یورو برسد ولی یونایتد این مبلغ را با تأخیر و بر اساس یکسری بندهای متغیر پرداخت خواهد کرد.
سانچو تابستان 2017 با تنها 7.7 میلیون یورو از سیتی جذب شد در حالی که هیچکس روی او شناخت نداشت ولی به سرعت توانست تبدیل به یک مهره تأثیرگذار در این باشگاه آلمانی شود.
سانچو فصل جاری 32 بازی در بوندسلیگا انجام داد، 17 گل زد و 17 پاس گل نیز داد. او مهم‌ترین خرید تابستانی یونایتد خواهد بود و ستاره‌ای که یونایتد امیدوار است به کمک او بتواند فصل بعد مدعی جدی قهرمانی باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی