[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

هدیه دستگاه سونوگرافی پیشرفته به کلینیک ارسنجان، روزنامه شیراز نوین

 گروه شهرستان‌ها- ارسنجان-داور یزدانی:
یکی از خیرین و نیکوکاران شهرستان ارسنجان یک دستگاه سونوگرافی بسیار پیشرفته به کلینیک ویژه درمانگاه حاج مرادخان شهرستان ارسنجان اهدا نمود. به گزارش رسیده از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان، دکتر اسماعیل اسکندری رئیس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان در این رابطه اظهار داشت با توجه به نیاز مبرم مردم و مراجعان شهرستان ارسنجان و شهرستان‌های‌همجوار به ارائه خدمات سونوگرافی و نبود این دستگاه در شهرستان با همت یکی از خیرین و نیکوکاران شهرستانی به نام حاج عبدالرضا زارعی یک دستگاه سونوگرافی GE که از محدود دستگاه‌های‌بسیار پیشرفته موجود در کشور است به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون تومان خریداری و به شبکه بهداشت و درمان ارسنجان اهدا نمود.
 وی ضمن تقدیر از این خیر از دیگر خیرین خواست که در حوزه سلامت این شبکه را یاری نماید. دکتر اسکندری همچنین از بازدید دکتر اکبری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مراکز بهداشتی و بیمارستان درحال ساخت و بیمارستان ولیعصر ارسنجان خبر داد و گفت دکتر اکبری در بازدید از بیمارستان در حال ساخت 64 تختخوابی ارسنجان اظهار داشت: ساخت و ساز بیمارستان با سرعت ادامه داشته و با قول مساعد در تأمین اعتبار آن اظهار امیدواری کرد. این بیمارستان تا پایان سال 1400 مورد بهره‌برداری قرار گیرد. 
رئیس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان همچنین اظهار داشت: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بازدید از بیمارستان ولیعصر (عج) با تقدیر از کادر درمان این بیمارستان جهت تکمیل دستگاه‌های‌مورد نیاز مقرر شد یک دستگاه DDR و دو عدد دستگاه مانیتور و یک تخت ویژه ICU و دو دستگاه ونتیلاتور ثابت و یک دستگاه ونتیلاتور پرتابل و یک تخت CPCR و تأمین متخصص طب اورژانس و مجوز قرارداد پزشک عمومی بخش اورژانس و تأمین یک نیرو برای واحد بیماربری بیمارستان را در اختیار شبکه بهداشت و درمان ارسنجان قرار دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی