[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

نورافکن خط قرمزها را رد کرد، روزنامه شیراز نوین

مثل بازی رفت، اما این این بار امید نورافکن به خاطر درگیری با کاپیتان استقلال و گرفتن یک اخراجی از تیم سابقش به چهره جنجالی بازی استقلال- سپاهان تبدیل شد. 
 بازهم رویارویی امید نورافکن با استقلال اتفاقات جنجالی‌ای را در پی داشت. از بازی رفت که این بازیکن برابر تیم سابق خود قرار گرفته بود و بعد از گلزنی به خوشحالی پرداخت، هجمه‌هایی از سوی هواداران استقلال علیه او شکل گرفت. این هجمه‌ها بعد از مصاحبه نورافکن با برنامه شب‌های‌فوتبالی در عید نوروز چند برابر شد.
پیش‌بینی می‌شد به واسطه غیبت هواداران در استادیوم آزادی شاید نورافکن بدون توجه به این هجمه‌ها بدون حاشیه کار خود را در زمین دنبال کند؛ اتفاقی که دقیقاً عکس آن رخ داد. نورافکن که در هفته‌های‌اخیر نشان داده یکی از بازیکنان تأثیرگذار سپاهان است، از همان ابتدای بازی بارها با وریا غفوری که در دفاع راست استقلال قرار گرفته، برخورد داشت. اولین برخورد جدی بین دو بازیکن، در دقیقه 16 بود که تکل وریا غفوری روی پای نورافکن از سوی داور خطا اعلام شد؛ تصمیمی که با اعتراض کاپیتان استقلال همراه بود. این برخوردها تا اواخر نیمه اول ادامه پیدا کرد؛ تا اینکه در صحنه‌ای دیگر در دقیقه 41 برخورد دوباره بین نورافکن و وریا غفوری به تنش بین این دو بازیکن انجامید. 
نورافکن که سابقه بازی در کنار وریا غفوری در استقلال را هم دارد، در گوشه‌ای از زمین، برخوردی با وریا داشت و انتظارش این بود که داور مثل بار قبلی خطا اعلام کند، اما این بار داور اوت را هم به استقلال داد. در همین حین جدال لفظی بین کاپیتان استقلال و هافبک سپاهان شکل گرفت. برخی از بازیکنان در پی خاتمه دادن به این تنش بودند که داور خودش را به صحنه رساند، اما نورافکن که به نظر می‌رسید از کوره در رفته، با دست روی سر خودش می‌کوبید و به تنش خودش با وریا در طول بازی اشاره می‌کرد. کاپیتان استقلال هم که منتظر پرتاب اوت بود، دائماً سر نورافکن فریاد می‌کشید، تا اینکه بار دیگر بازیکن سپاهان به سمت او آمد و حتی آنطور که در تصاویر مشخص بود، از الفاظ چندان محترمانه‌ای هم استفاده نکرد. پای دیگر بازیکنان استقلال مثل عارف غلامی هم به این صحنه باز شد تا اینکه صبر داور به پایان رسید و به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد.
تنها یکی، 2 دقیقه بعد بود که آرش رضاوند با عصبانیت روی پای نورافکن رفت و با دست هم به صورت او کوبید. به نظر می‌رسید این حرکت هافبک استقلال در حمایت از کاپیتان آبی‌ها باشد؛ اگرچه این خطا برای او بهای سنگینی داشت و منجر به اخراج رضاوند از زمین شد. جالب اینکه امید نورافکن هم بعد از جنجال‌هایی که در نیمه اول در زمین رخ داد، بین نیمه توسط کادرفنی سپاهان تعویض شد تا به سرنوشت آرش رضاوند یعنی اخراج از زمین دچار نشود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی