[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

ستاد مدیریت کرونا ارزیابی شد، روزنامه شیراز نوین

 نشست روزانه ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، صبح دیروز سیزدهم مرداد با حضور رئیس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اعضای ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست تمامی اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری و کنترل ویروس کرونا و درمان بیماران کووید۱۹ در فارس و بیمارانی که از سایر استان‌های‌همجوار به بیمارستان ها و مراکز درمانی فارس مراجعه می‌کنند، بررسی و در موارد مختلف تصمیم گیری می‌کنند. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست دیروز ‌ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا بر اهمیت فعالیت کمیته مرگ‌و‌میر این ستاد برای بررسی و تحلیل موارد مختلف مرگ و میر مربوط به بیماری کووید۱۹ در استان تأکید کرد. دکتر «مهرزاد لطفی» با اشاره به اهمیت به روز رسانی اطلاعات و آموزش ها در زمینه کروناویروس، برگزاری وبینارهای آموزشی و اطلاع‌رسانی در این زمینه را از راهکارهای ارتقای اطلاعات و آموزش ها برای کادر درمانی برشمرد. او همچنین بر رعایت دستورالعمل‌های‌بهداشتی از سوی مردم، استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی در جامعه تأکید و رعایت این موارد را نخستین و بهترین راه برای مقابله با کروناویروس عنوان کرد. بررسی مصوبات روزهای گذشته از دیگر برنامه‌های این ‌نشست بود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی