[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

صدور ۱۴ پروانه بهره‌برداری صنایع کشاورزی در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره بررسی طرح‌های‌صنعتی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تا پایان تیرماه سال جاری، 14فقره پروانه بهره برداری واحدهای صنایع صادر شده است که ظرفیت 41 هزار تن جذب ماده خام دارد و کاهش ضایعات بالغ بر 8000 تن را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، لیلا حقیقت تصریح کرد: با به بهره‌برداری رسیدن این تعداد واحد صنایع کشاورزی 117 نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
به گفته وی؛ در سال جاری به بهره‌برداری رسیدن  63 جواز تأسیس با ظرفیت جذب ماده خام 271 هزار و 135 تن در دستور کار قرار دارد.
او می‌گوید: این واحدهای صنایع 25 واحد سردخانه و انبار سرد با ظرفیت 71 هزار و 470 تن، 14 واحد صنایع بسته‌بندی با جذب ماده خام 43 هزار و 58 تن، یک واحد صنعتی فراوری و بسته‌بندی گیاهان دارویی با جذب ماده خام 650 تن و سایر صنایع با جذب ماده خام 165 هزار و 957 تن در دستور کار قرار دارد.
حقیقت اظهار کرد: در سال جهش تولید سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، با حمایت از سرمایه گذاران و ارائه مشاوره قبل از اجرای طرح در زمان ایجاد واحد صنعتی و پس از تولید در کنار سرمایه‌گذار بوده و پیگیری‌های‌مورد نیاز  به منظور جذب تسهیلات انجام می‌دهد و در صورت ابلاغ تسهیلات به اطلاع سرمایه گذاران رسانیده خواهد شد.
صنایع کشاورزی در استان فارس دارای رتبه دوم از نظر ظرفیت و جذب ماده خام است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی