[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

کارکنان ناجا حزب‌اللهی هستند، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شیراز با بیان اینکه تا کسی ولایت را قبول نکند حزب‌اللهی نمی‌شود، گفت: کارکنان ناجا حزب‌اللهی هستند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله «لطف الله دژکام» در دیدار فرمانده انتظامی استان فارس با وی، اظهار داشت: افتخار همه ما  در جمهوری اسلامی ایران این است که الحمدالله ولایت را توانسته‌ایم به نوعی در جامعه تحقق ببخشیم و این نتیجه زحمات امام راحل (ره) و خون پاک شهیدان است که جامعه ما ولایت‌مدار شده است.
وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی می‌خواهند نعمت ولایت را به فراموشی بسپارند ولی ملت ما نشان داده‌اند که هیچ‌گاه دست از ولایت فقیه نمی‌کشند.
آیت الله دژکام گفت: شما کارکنان نیروی انتظامی کسانی هستید که قبول ولایت کرده‌اید و حزب‌اللهی هستید.
وی تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که فرماندهان و تک تک کارکنان نیروی انتظامی با صفا و مردانگی خاصی اقدامات خود را در راستای ایجاد نظم و امنیت انجام می‌دهند.
نماینده ولی فقیه در استان فارس افزود: مأموران نیروی انتظامی از نظر علمی، ادبی و تدین در جایگاه بالایی قرار دارند و طیف نیروهای جدید در سازمان نیروی انتظامی نیز به سمت نیروهای ارزشی و پاک پیش می‌رود.
آیت الله دژکام با بیان اینکه آینده نیروی انتظامی بسیار روشن است، تصریح کرد: ان‌شاء‌الله نیروی انتظامی در تأمین نظم و امنیت جامعه توفیق داشته باشد و ما همانند همیشه دعا گوی شما عزیزان هستیم.
در ابتدای این دیدار، سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تبریک دهه ولایت، گفت: دشمنان می‌خواهند جایگاه ولایت را تضعیف کنند، ولی افتخار ما این است که سرباز ولایت هستیم و در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی