[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

حقانیت نظام را اثبات کرده‌ایم، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان نهاد مردمی و انقلابی در چند دهه توانسته است گامی مهم در ایجاد همبستگی و وحدت مردم برای پاسداشت ارزش‌های انقلاب بردارد. 
به مناسبت ۱۲ مرداد چهلمین سالگرد تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ۱۲ نفر یاوران و پیشکسوتان عرصه مراسم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که با حضور برخی از خانواده‌های‌این عزیزان که در قید حیات نبودند با حضور آیت الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در محل این نهاد تقدیر به عمل آمد.
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضایی در این مراسم به نقش مهم و برجسته این نهاد انقلابی در ایجاد همدلی و همبستگی بین نهاد‌ها و مردم برای حضور موقع در تمامی صحنه‌ها اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی، سازماندهی و نظارت و راهبری این شورا در مناسبت‌‌های‌ملی، مذهبی، انقلابی و سیاسی مثال زدنی است همانطور که با توجه به شیوع بیماری کرونا در نیمه شعبان شاهد برگزاری مراسم پرشکوهی همانند روز قدس بودیم. 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با تصریح بر اینکه سازماندهی، نظارت و هماهنگی برگزاری مراسم‌های دینی و ملی و مذهبی بر عهده این شورا گذاشته شده است، گفت: خدمات زیادی شورای تبلیغات اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با پشتیبانی  از جبهه‌ها و ایجاد جریان حماسی در سطح جامعه و بسیج کردن مردم و جوانان برای حضور در جنگ می‌توان نام برد.
وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سال ۵۹ به دستور و فرمان مستقیم حضرت امام(ره) تشکیل شد و ۴۰ سال است که در ایجاد همبستگی و وحدت مردم برای پاسداشت ارزش‌های انقلاب قدم برداشته است تا تبلیغات سوء دشمن را خنثی کند.
حجت الاسلام رضایی با اشاره به این موضوع که به‌رغم توطئه‌های رسانه‌های‌خارجی اقدامات خوبی طی چهل سال گذشته انجام شده است،  ادامه داد: خوشبختانه این نهاد مردمی و انقلابی توانسته است به خوبی بحث اثبات و حقانیت نظام را ادا کند. وی با تأکید بر اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد اجرایی نیست بلکه یک نهاد هماهنگ کننده و نظارتی است، اظهار کرد: این نهاد توانسته مراسم‌ها را از هر گونه آسیب و انحرافات حفظ کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی