[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

مسابقات جوانان آسیا هرچند با تأخیر اما برگزار می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

نشست خبری رئیس  هیئت هندبال استان فارس با حضور اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار، تقویم سالیانه و برنامه‌های‌پیشروی  هیئت هندبال از جمله میزبانی شهرستان شیراز جهت برگزاری مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا ، حضور تیم شهید شاملی کازرون به عنوان نماینده شایسته استان در جام باشگاه‌های آسیا و حضور سه تیم لیگ برتری در سال 99 در دفتر  هیئت هندبال استان برگزار گردید.
رضا غلامشاهی در شروع جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار افزود : 17 مرداد ماه روز خبرنگار یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم می‌باشد.
در این نشست خبری که با حضور رئیس، نایب رئیس، دبیر و مسؤل روابط عمومی  هیئت هندبال در جمع خبرنگاران برگزار گردید، غلامشاهی با بیان اینکه هندبال در استان فارس با آمدن ویروس کرونا تعطیل نشده است، افزود: در حال حاضر  هیئت هندبال با همکاری اداره ورزش و جوانان استان فارس و کمیته آموزش و استعدادیابی با مسابقه بزرگ پویش در خانه می‌مانیم و ورزش می‌کنیم. تمام علاقه‌مندان به رشته جذاب هندبال را دعوت به تمرینات در خانه کرده که با استقبال بسیار خوبی هم در سطح استان  مواجه شده و تاکنون نزدیک به 40 کلیپ تمرینات هندبال در خانه برای ما فرستاده شده که خود تحسین برانگیز می‌باشد. شایان ذکر است شروع این پویش از 2 مرداد لغایت 30 مرداد ماه می‌باشد که در پایان به سه کلیپ برتر و سه  هیئت فعال  در این امر جوایزی نفیس به رسم یادبود تعلق می‌گیرد. 
در ادامه غلامشاهی با بیان این که امکان دارد ویروس کرونا مسابقات جوانان آسیا را به تعویق بیندازد، افزود:  احتمال دارد ویروس کرونا زمان برگزاری را تغییر دهد ولی قطعاً این مسابقات به میزبانی شیراز برگزار می‌گردد و ما به همت ستاد برگزاری مسابقات آمادگی کامل جهت برگزاری و میزبانی این مسابقات را در تاریخ تعیین شده یعنی 13مهرماه را دارا هستیم. غلامشاهی در ادامه از حضور سه نماینده در لیگ برتر هندبال ایران در سال 99 و یک نماینده شایسته در جام باشگاه‌های آسیا خبر داد و افزود: بدون شک این تیم‌ها نیاز به حمایت بزرگان و مدیران ورزش‌دوست فارس علی‌الخصوص نگاه ویژه استاندار محترم و ورزش دوست استان جناب دکتر رحیمی و جناب دکتر حاجی زاده سکاندار شایسته اداره ورزش و جوانان استان را خواهند داشت. 
رضا غلامشاهی مسئول هیئت هندبال استان فارس در پایان افزود : قطعاً آرزو و تمام تلاش ما این است با توجه به این که سالن ورزشی پوریای ولی دانشگاه شهرک صدرا با بر طرف شدن نواقص آن در این دو ماه، آماده برگزاری مسابقات آسیایی به صورت شایسته می‌باشد ولی خواهش بنده و دیگر دوستان این است که انشالله ما بتوانیم این مسابقات مهم آسیایی را با توجه به تعویق آن به‌دلیل بیماری کرونا در سالن 6000 نفری حسین‌الهاشمی برگزار کنیم و سبب سربلندی جامعه ورزش استان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جوامع بین‌المللی شویم. در ادامه این نشست جناب آقای عبدالصاحب نکویی دبیر، سرکار خانم طهرانی نایب‌رئیس و سرکار خانم کاتب مسئول روابط عمومی  هیئت هندبال استان فارس با بیان سخنانی در مورد رویکرد و تقویم پیشروی  هیئت هندبال در سال 99 ، روز خبرنگار را به تمام وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‌دارند تبریک و از آنها تشکر و قدردانی نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی