[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

حاشیه‌ها وارد متن نشود ، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان شیراز با بیان اینکه مهم‌ترین کارکرد رسانه با همه ظرافت و پیچیدگی‌ها، رعایت عدالت، انصاف و امانتداری در موضوعات است، خواستار پرهیز فعالان حوزه اطلاع‌رسانی از حاشیه‌سازی و توجه بیشتر به نیازهای فعلی جامعه شد.
محمدرضا امیری در بازدید از جهاددانشگاهی استان فارس و دیدار با رئیس و خبرنگاران خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، بیان کرد: جهاددانشگاهی در راستای انقلاب فرهنگی ایجاد شده و طی چهار دهه گذشته اقدامات ارزشمندی در کارنامه خود ثبت کرده است.
امیری با بیان اینکه مفهوم رسانه امروز با توجه به وضعیتی که بر جامعه بشری حاکم شده، فراتر از حوزه اطلاع‌رسانی است، افزود: روز خبرنگار بیانگر ایثارگری کسانی است که گاهی جان خود را به خطر انداخته و به درجه شهادت هم نائل شده‌اند.
او خاطرنشان کرد: رویکرد مدیریت جهاددانشگاهی فارس در دو سال اخیر به سمت ایجاد مراکز نوآوری متمایل بوده و در این راستا مراکز نوآوری و شتابدهی را ایجاد کرده‌ایم؛ مراکزی که از محل درآمدهای داخلی جهاددانشگاهی اداره می‌شود و هزینه‌ای بابت آموزش و در اختیار گذاشتن فضای فیزیکی از صاحبان ایده گرفته نمی‌شود.
رئیس خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، ادامه داد: امروز بیش از ١٣ مرکز آموزش تخصصی جهاددانشگاهی در استان در حوزه کوتاه مدت فعال است که به بالغ بر ٢٥ هزار نفر در سال دوره‌های ۱۰ تا ۲۰۰ ساعته ارائه می‌کنند.
مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز نیز ضمن تبریک روز خبرنگار، بیان کرد: خبرنگاران در این روزهایی که جامعه با کرونا درگیر شده است همانند جهادگران عرصه سلامت در صف مقدم اطلاع رسانی مشغول خدمت هستند که در این راه تلاش آنان در آگاهی بخشی به جامعه جای قدردانی دارد.
فرشته حکمت، خاطرنشان کرد: بی‌شک نقش فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در انتشار به موقع، صحیح و دقیق اخبار، ستودنی است و این نقش در شرایطی که شاهد توسعه رسانه‌های اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه هستیم در پیشگیری از شایعات و انتشار اخبار نادرست بیشتر از پیش نمایان شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی