[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

صادرات و ارزآوری رکن تولید ملی است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت لعابیران:
 صادرات و ارزآوری رکن تولید ملی است 

 فرزاد وثوقی-گروه خبر
سید جلیل حجازی مدیر عامل شرکت لعابیران در مراسم روز خبرنگار اظهار داشت: همت والای خبرنگاران در انعکاس اخبار همچنین بیان مسائل و مشکلات تلاش‌ها و موفقیت‌های‌بخش صنعت و واقعیت‌های این حوزه ارزشمند و ستودنی است.  به گفته وی، رشد و توسعه کشور در کلیه حوزه‌ها علی‌الخصوص صنعت، مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی بخشی به جامعه است. 
وی در ادامه افزود: هفدهم مردادماه فرصت مغتنمی است تا این روز که متعلق به همه خبرنگاران صاحبان اندیشه و آزادگان عرصه‌های‌اطلاع‌رسانی و نیز خبرنگاران صدیق‌شریف صمیمانه تبریک و تهنیت بگوییم و به پاس سعی و تلاش ارزشمند در این عرصه خطیر که حاصل پاسخگویی کارگزاران نظام اسلامی و رضایت مردم جامعه می‌باشد تقدیر و تشکر به‌عمل آوریم.  مهندس حجازی در ادامه با ورود به بحث اقتصاد استان فارس و پرداختن به ابعاد ملی و بین‌المللی آن متذکر شد: سرمایه در گردش همچنان یکی از مشکلات بزرگ فراروی تولید است چرا که تولید هم نیازمند مواد اولیه است و هم نیازمند سرمایه در گردش که امروز به واسطه تحریم‌های اقتصادی و عدم پیوستن به fatf شرایط  خاصی را بوجود آورده است. 
وی با اشاره به اینکه تولید باید متصل به صادرات و ارزآوری باشد عملکرد تیم اقتصادی دولت را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: شرایط بسیار سختی حاکم است و باید دروازه‌های‌تجارت جهانی را بگشایم.
 مهندس حجازی با مهم توصیف نمودن بحث اشتغال، نیروی کار ماهر را یکی از مهم‌ترین ابزارهای تولید دانست و خاطرنشان کرد: در شرکت لعابیران شاهد حضور و فعالیت ۱۵۰ کارگر هستیم که اگر خط تولید این کارخانه به دلیل سوءمدیریت خاموش شده بود حالا با مشکلات عدیده‌ای در ابعاد اجتماعی فرهنگی روبرو بودیم. وی کاهش بروکراسی، دریافت تسهیلات بانکی ارزان و آسان و تعدیل آثار بخشنامه‌های دولتی را از جمله موارد سرعت بخشیدن به تولید و اشتغال و رفاه اجتماعی دانست. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی