[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

ماه‌چهره پرواز کرد، روزنامه شیراز نوین

جمعی از  بازیگرِ زنِ سینما و تلویزیون، با ناباورانه خواندن خبرِ درگذشت ماه‌چهره خلیلی، پیام‌های تسلیتی را در صفحه‌های اینستاگرام خود منتشر کردند. به گزارش خبرآنلاین، خبر درگذشت ناگهانی ماه‌چهره خلیلی، شوک بزرگی بود که ظهر (جمعه ۱۷ مرداد)، فضای رسانه‌ای و مجازی را در برگرفت. در واکنش به این خبر، بیشتر اهالی سینما و تلویزیون، با انتشار پیام‌هایی، درگذشت این بازیگر را به خانواده و جامعه هنری تسلیت گفتند که برخی از آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.
فاطمه گودرزی: خیلی سخته، مرگ یک جوان رو باور کردن خیلی سخته باورکنیم هنرمند جوانمون خانم ماه‌چهره خلیلی دیگه بازی نمیکنه، خیلی سخته که دیگه نبینیمش، نمیدونم چطور به خانواده محترمشون تسلیت بگم نمیدونم به جامعه هنری وسینما و دوستدارن او چطور میتونم تسلیت بگم، روحت شاد باشه ماه‌چهره جان هرچندباورش سخته.
مهتاب کرامتی: باورکردنی نیست. چقدر دردناک. چطور می‌شه تسلیت گفت، پرواز زود هنگام تو را، دختر زیبای دوست‌داشتنی. خدا به همه صبر بده.
هانیه توسلی: نفسم بند اومد. زندگی رنج مطلقه، روحش شاد. خدا به خانواده‌اش صبر بده! به همه‌ ما صبر بده که تحمل کنیم! خوش به حال اونها که نیستن.
فلور نظری: ماه‌چهره، خدایا، اون همه شور و شوق زندگی اون همه عشق به زندگی.کنار هم که بودیم فقط خنده و شیطنت و شادی بود، کجا رفتی عزیز دلم؟ کجا رفتی؟ زندگی چقدر داره تلخ می‌گذره. غم دنیا توی دلمه.
بهاره کیان‌افشار: زیبا جان.کاش میدانستیم خنده تاوان دارد و بهایش یک عمر حسرت تکرار هر دقیقه آنست. زیبا جان دلم خالی شد از وعده‌های واهی قشنگی‌های زندگی و تمام وجودم بغض است و آه و نگاه. زیبا جان. توان باور فقدانت از من برنمی‌آید.تنها به خدا می‌سپارمت وچشمهایم را می‌بندم تا بغض و اشک‌هایم امان گفتن کلام سفرت بخیر را بگذارند.سفرت پرنور زیبا جان.
افسانه بایگان: با اشاره به درگذشت ماه‌چهره خلیلی در ۱۷ مردادماه، اظهار کرد: واقعاً از فوت ماه‌چهره خلیی متأسف شدم. خیلی جوان بودد. شوکه شدم. روحشان شاد و راهشان روشن. 
نعیمه نظام‌دوست: در حالی که گریه امانش را بریده است، می‌گوید: قرار بود برگردد ایران ... خیلی کارها و برنامه‌ها داشتیم با هم، اما نشد. وی چنین ادامه داد: چه بگویم؟! ماه‌چهره عشق بود، زندگی بود، قوی بود، مهربان بود. نظام‌دوست با بیان اینکه چند ماهی می‌شد که متوجه بیماری ماه‌چهره خلیلی شده بود، عنوان کرد: من ماه آذر سال گذشته بود که متوجه بیماری‌اش شدم ... آمده بود ایران. گفت من بروم کارهایم را بکنم و برگردم. قرار بود بیاید ایران. خیلی کارها داشتیم که بکنیم اما نشد. این هنرمند در ادامه از دوستی ۱۳ ساله‌اش با ماه‌چهره خلیلی گفت و با بغض عنوان کرد: ۱۳ سال است که ماه‌چهره را می‌شناختم. سر تصویربرداری سریال «نردبام آسمان» در سال ۸۶ بود که دوستی‌مان شکل گرفت. نظام‌دوست با اشاره به اینکه ماه‌چهره خلیلی ساکن خارج از کشور بوده ولی در ایران هم خانه داشته و زیاد به ایران می‌آمده است، گفت: با اینکه ساکن خارج از کشور بود اما زیاد با هم رفت و آمد داشتیم. خیلی عِرق ایران را داشت. ماه‌چهره خیلی ایرانی بود، خیلی. به گفته نظام‌دوست، ماه‌چهره خلیلی در همان لندن به خاک سپرده می‌شود و پیکر او را به ایران نخواهند آورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی