[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

تعویق یک هفته‌ای مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی به خاطر کنکور، روزنامه شیراز نوین

رقابت‌های جایزه بزرگ دوومیدانی که قرار بود اواخر مرداد ماه برگزار شود به دلیل همزمانی با کنکور احتمال دارد با تعویق یک هفته‌ای مواجه شود.
خبرگزاری میزان،  در حالی‌که مسئولان فدراسیون دوومیدانی تصمیم به برگزاری رقابت‌های جایزه بزرگ این رشته در اواخر ماه جاری را در دو بخش آقایان و بانوان داشتند، احتمال تعویق یک هفته‌ای این مسابقات به دلیل همزمانی با کنکور وجود دارد.
پیش از این ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه برای برگزاری این مسابقات در نظر گرفته شده بود، اما با توجه حضور تعداد زیادی از شرکت کنندگان در کنکور و از طرفی دستور وزیر ورزش و جوانان به منظور در اختیار قرار دادن تمام اماکن ورزشی برای برگزاری کنکور در شرایط ایمن و با اجرای پروتکل‌های بهداشتی، احتمال دارد این رقابت‌ها با تعویقی یک هفته‌ای برگزار شود.
 فدراسیون دوومیدانی روزهای ۳ و ۴ شهریورماه را به عنوان تاریخ‌های جدید برگزاری رقابت‌های جایزه بزرگ اعلام کرد.
طبق تصمیم فدراسیون به جز سه نفر برتر هر ماده که مجوز حضور در این مسابقات را دریافت می‌کنند، نفرات چهارم تا دهم هر ماده‌ نیز می‌توانند با معرفی‌نامه و هزینه شخصی در این رقابت‌ها شرکت کنند.
ضمناً هر کسی که به رکورد ملی برسد دو میلیون و دوومیدانی‌کاران هم که موفق به ارتقای رکورد ملی شوند شش میلیون تومان پاداش دریافت خواهند کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی